شارپ برنده جایزه CI 2013 شد

۲۹خردادماه، آی تی ایران – جایزه بهترین محصولCommercial Integrator در سال ۲۰۲۲ این‌بار به AQUOS Boardهای شارپ اهداء شد.

بنابر اعلام وال‌استریت ژورنال این محصولات که شامل نمایشگرهای غول‌پیکر تعاملی و دوسویه با پنل لمسی می باشند، در اندازه های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ اینچی تولید شده و این قابلیت را دارند که ویدئو، گرافیک‌ و متن‌ را جهت ارتباطات وسیع‌تر با کیفیت Full HD به سهولت نمایش دهند.

برخورداری از تکنولوژی مشارکتی و تطبیق‌پذیری مناسب، این محصول را به سوی ارتقاء سطح مناسبات تجاری، پرزنتیشن‌ها، تله‌کنفرانس‌ها و همچنین کاربری در محیط‌های آموزشی سوق داده است.

AQUOS Board شارپ که از نظر هیات داوران چیزی فراتر از نمایشگرهای سالن‌های کنفرانس است، از آن جهت مورد استقبال قرار گرفت که توانسته است عملکرد فوق تعاملی مناسبی را فراهم کند. ضمن اینکه با نمایش شفاف‌تر تصاویر و ارائه آن در اشکال افقی و عمودی می‌تواند قابلیت استفاده مداوم و کاربردی داشته باشد.

جایزه Commercial Integrator مشهور به CI را هرساله پنلی متشکل از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی از نویسندگان مجلات تخصصی اهدا می‌کنند و در اهداء آن علاوه بر تازگی به کاربردی بودن محصول نیز بسیار اعمیت می‌دهند.

گفتنی است که شارپ در نمایشگاه سالانه InfoComm 2013 (محل اهداء جوایز امسال) با بسیاری از محصولات خود که در ساخت‌شان از تکنولوژی IGZO استفاده شده، شرکت کرده است.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *