شاهین بیانی: فینال حذفی دلچسب نبود/ استقلال نیاز به خانه‌تکانی دارد

یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت در بازی فینال جام حذفی مقابل فولاد نتوانستند بازی دلچسبی را به نمایش بگذارند.

شاهین بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌گو با ایسنا،‌ درباره شکست آبی‌پوشان پایتخت در ضربات پنالتی مقابل تیم فولاد در فینال رقابت‌های جام حذفی اظهار کرد: بازی دلچسبی نبود. این بازی مثل بازی‌هایی بود که در فینال‌های دیگر شاهد بودیم. دو تیم نخواستند که ریسک کنند و به نظر من آن تیمی که تمرکز بهتری در ضربات پنالتی داشت توانست پیروز میدان شود.

او ادامه داد: من تعجب می‌کنم که آقای شجاعیان چطور و با چه شرایطی به زمین آمد و پشت پنالتی ایستاد؟ بازی وقتی به ضربات پنالتی رسید، شانس شاخص اصلی این ضربات است و فولاد شانس بیش‌تری داشت.

بیانی افزود: فرهاد مجیدی با این که استقلال را نبسته بود، اما توانست بازی‌های خوبی با استقلال انجام دهد. به نظر من این مساله چیزی از ارزش‌های فرهاد مجیدی کم نمی‌کند. به نظر من مجیدی سزاوار این بود که قهرمان  جام حذفی شود.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: من بیش‌تر ناراحت هواداران استقلال شدم چون امسال قهرمان نشدند. چندین ماه است که مجیدی با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند اما در مقابل، پرسپولیس می‌تواند مغانلو را در اختیار بگیرد و شما دیدید که این بازیکن چقدر در قهرمانی پرسپولیس نقش داشت. امیدوارم هر چه زودتر تکلیف استقلال مشخص شود. این تیم کم‌تر از یک ماه دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارد و اگر اتفاقی نیفتد، تیم در آنجا هم به مشکل می‌خورد. فرهاد مجیدی لیاقت این را دارد که به او زمان بدهند و او خودش تیم را ببندد. او هر وقت که به تیم استقلال آمد، نتوانست خودش تیم را ببندد. استقلال نیاز به خانه تکانی دارد و امیدوارم نفراتی به تیم اضافه شوند که شایستگی پوشیدن پیراهن استقلال را داشته باشند.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ