شاید با تیم ملی نوجوانان آمریکا بازی کنیم

۱۴فروردین۱۳،

داود پرهیزگار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مورد اردوی تیم ملی نوجوانان گفت: ‌تیم ملی نوجوانان از امروز اردوی خود را آغاز می‌کند و این اردو تا ۲۰ فروردین ادامه خواهدداشت.

وی در مورد برنامه‌های تیم ملی خاطرنشان کرد: تقریبا اکثر برنامه‌هایی که مدنظرمان بوده انجام شده و تنها مشکل ما کمبود بازی‌های تدارکاتی است. با فدراسیون فوتبال و آقای ماجدی صحبت کردیم و درخواست داشتیم برایمان مسابقات دوستانه داخلی و خارجی بگذارند. به غیر از مسئله بازی تدارکاتی مشکل دیگری نداریم.

سرپرست تیم ملی نوجوانان اظهار داشت: از طرف امارات دعوت شدیم تا در دو بازی تدارکاتی با تیم ملی نوجوانان این کشور به میدان برویم. این اتفاق احتمالا طی ۴۵ روز آینده رخ می‌دهد با توجه به اینکه در جام جهانی با تیم‌های آمریکایی، آفریقایی و اروپایی روبرو می‌شویم باید خودمان را کاملا آماده این دیدارها کنیم.

وی تاکید کرد: شنیدم زمانی که قرار است به امارات سفر کنیم تیم ملی نوجوانان آمریکا نیز در این کشور حضور دارد البته از این موضوع اطلاع دقیق ندارم اما شاید در یک دیدار تدارکاتی نیز به مصاف آمریکا رفتیم.

پرهیزگار یادآور شد: در جام جهانی نمایندگان تمامی قاره‌ها حضور دارند و اکثر تیم‌ها در یک سطح می باشند. باید خودمان را کاملا آماده کنیم تا در این رقابت‌ها مشکلی نداشته باشیم و بتوانیم عملکرد خوبی ارائه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: برای موفقیت به حمایت رسانه‌ها نیاز داریم تا جام جهانی ۶ ماه فرصت باقی مانده و باید با یک کار جمعی و گروهی تیم ملی آماده‌ای را راهی رقابت‌ها کنیم.

تیم ملی ایران آبان‌ماه در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ امارات به میدان می‌رود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ