شبی که اجرای «محمد اصفهانی» خوب نبود/ اعتراض به «گل گلدون» سیمین غانم با صدای اصفهانی!

به گزارش گروه موسیقی ممتازنیوز:

esfahani (16)محمد اصفهانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در تازه ترین کنسرت خود که در چارچوب برگزاری بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر برگزار شد قطعاتی از آلبوم های گذشته خود را برای مخاطبان اجرا کرد.

تالار وحدت شامگاه ۲۶ بهمن‌ماه میزبان علاقه‌مندان موسیقی پاپ بود که البته انتظار می‌رفت،‌ هیچ صندلی خالی در این اجرا به چشم نخورد، اما این‌گونه نبود.اجرا با آهنگ «شب تار» از آلبوم «برکت» آغاز شد که با موسیقی کامیل یغمایی همراه بود.

اصفهانی پس از اجرای این آهنگ گفت: امشب کسی در میان ما است که دیدارش همیشه برای من خاطره‌ای خوش است. حمید شاهنگیان امشب اینجاست.

سپس حاضران به تشویق این هنرمند پرداختند.

«ماه نو»، «ملا ممدجان»، «دلقک»، «ماه غریبستان»، «دیده بگشا» و…از جمله قطعاتی بود که در این کنسرت اجرا شد.

اصفهانی پس از اجرای آهنگ «دیده بگشا»‌ با بیان خاطره‌ای گفت: ملودی این کار را با علیرضا کهن‌دیری تکمیل کردیم و سپس کار را نزد علی معلم بردیم تا برای ملودی شعر بگوید و این کار انجام شد اما دیدم شعر بر روی ملودی نمی‌نشیند و ۳ یا ۴ بار این کار تکرار شد.

در نهایت آقای معلم عصبانی شد و گفت من دیگر با تو کار نمی‌کنم. اما ۴۸ ساعت بعد، حدود ساعت ۱ بامداد با من تماس گرفت و این شعر را خواند که عالی از آب در آمده بود و به من گفت که اگر اصرارهای تو نبود این شعر را نمی‌گفتم.

بخش دیگری از اجرای محمد اصفهانی به اجرای آهنگ «گل گلدون» اختصاص داشت که خیلی‌ها این آهنگ را با صدای سیمین غانم می‌شناسند. اصفهانی این آهنگ را با تنظیمی متفاوت اجرا کرد و پس از پایان آهنگ تعدادی از حاضران در طبقه همکف اعتراض کردند که «آقای اصفهانی خیلی بد بود!»

یکی دیگر از حاضران نیز گفت: «اصلا برای اجرای این آهنگ از آقای شهبازیان اجازه گرفته‌اید؟»

پس از اجرای این آهنگ تعدادی از روزنامه‌نگاران و خبرنگاران سالن را ترک کردند.

همچنین، محمد اصفهانی با دو وکالیست و ارکستر کامل به روی صحنه رفته بود.

در ادامه عکسهای موسیقی (امیر کورش اعرابی) از این کنسرت را دنبال کنید.

منبع: گزارش متنی از ایسنا/ عکسها از ممتاز نیوز Musiceiranian.ir


موسیقی
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *