شب جهنمی بارسلونا در مونیخ

۳۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

01-51.JPG

بایرن مونیخ با برتری ۴ بر صفر برابر بارسلونا در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با پیروزی پرگل بایرن مونیخ برابر بارسلونا آغاز شد.

در این دیدار بایرن مونیخ با ترکیب مانوئل نویر، فیلیپ لام، خاوی مارتینس، دانته، فرانک ریبری (اولیچ)، آرین روبن، جرمی بواتنگ، توماس مولر(پیزارو)، دیوید آلابا، باستین شوان اشتایگر و ماریو گومز (لوئیس گوستاوو) به میدان آمد.

درسوی مقابل بارسلونا نیز با ترکیب ویکتور والدس، دنی آلوس، پیکه، جوردی آلبا،مارک باترا، سرخیو بوسکتس، آندرس اینیستا، ژاوی، آلکسیس سانچس، پدرو(داوید ویا)، و لیونل مسی راهی میدان شد.

اولین اتفاق مسابقه در دقیقه ۲ رخ داد؛ جایی که ضربه خود خواهانه روبن در محوطه جریمه بارسلونا را ویکتور والدس دفع کرد.

دقیقه ۱۵ شوت فیلیپ لام به شکل خطرناکی به پیکه برخورد کرد و به خارج رفت. در این صحنه بازیکنان بایرن معتقد بودند توپ به دستان پیکه برخورد کرده است و داور باید اعلام پنالتی می کرد.

دقیقه ۲۵ بایرن مونیخ به گل رسید. ضربه سر توماس مولر روی پاس با سر داوید آلابا، میزبان را یک بر صفر جلو انداخت.

دقیقه ۲۸ اولین خطر جدی بارسلونا روی دروازه بایرن مونیخ ایجاد شد. پاس خطرناک پدرو را دانته قبل از اینکه به مسی برسد به کرنر فرستاد تا اولین موقعیت جدی بارسلونا از دست برود.

دقیقه ۳۲ ضربه سر دانته در محوطه جریمه به دست آلکسیس برخورد کرد که در این صحنه هم داور مجارستانی مسابقه اعتقادی به پنالتی نداشت.

در ادامه بازیکنان بارسلونا توپ و میدان را در دست گرفتند اما نتوانستد خطر جدی روی دروازه بایرن مونیخ ایجاد کنند تا داور مجارستانی مسابقه راس ۴۵ دقیقه سوت پایان نیمه اول را به صدا در بیاورد و نیمه اول مسابقه با برتری یک بر صفر بایرن مونیخ به پایان برسد.

در نیمه دوم بایرن مونیخ بسیار زود به گل رسید. ماریو گومز در دقیقه ۴۹ موفق شد گل دوم بایرن مونیخ را در موقعیت مشکوک به آفساید به ثمر برساند.

دقیقه ۵۱ شوت توماس مولر با اختلاف ناچیز از کنار دروازه ویکتور والدس به خارج رفت.

دقیقه ۵۵ شوت فرانک ریبری روی پاس آرین روبن با اختلاف کم از کنار دروازه بارسلونا به خارج رفت.

دقیقه ۵۸ ضربه سر آرین روبن در ادامه حملات متعدد میزبان با فاصله کم به خارج رفت.

دقیقه ۶۹ ضربه خظرناک بارترا جوان را نویر دروازه بان بایرن مهار کرد.

دقیقه ۷۳ بایرن مونیخ به گل سوم رسید. حرکت زیبای آرین روبن از سمت چپ دفاع بارسلونا سبب شد این باریکن هلندی گل سوم تیمش را به زیبایی به ثمر برساند. در این صحنه خطای بازیکن بایرن مونیخ مشهود بود اما داور اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه ۷۶ بارترا یک فرصت دیگر را از دست داد و در حالی که می توانست با گلزنی بارسلونا را به بازی برگشت امیدوار کند، ضربه اش با فاصله بسیار از روی دروازه به خارج رفت.

دقیقه ۸۰ توماس مولر دو بازیکن بارسلونا را جا گذاشت اما والدس با خروج خود از دروازه نگذاشت بایرن به گل بعدی برسد.

دقیقه ۸۲ بایرن مونیخ باز هم به گل رسید. توماس مولر موفق شد گل چهارم تیمش را به ثمر برساند تا بایرن مونیخ انتقام شکست چهار بر صفر سال ۲۰۰۹ را از بارسلونا بگیرد.

تابلو نتیجه

بایرن مونیخ ۴ – بارسلونا ۰

مولر ۲۵ ، گومز ۴۹و ۸۲ ، روبن ۷۳

در دیگر دیدار این مرحله چهارشنبه شب بوروسیا دورتموند میزبان رئال مادرید است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *