شجونی: حضور هاشمی در عرصه سیاسی جز گناه برای او چیز دیگری ندارد/مردم توقع خانه نشینی هاشمی را دارند

حجت‌الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، با اشاره به ادعای آقای هاشمی رفسنجانی مبنی بر اینکه جامعه و مردم خواهان حضور بیشتر وی در عرصه سیاسی‌ هستند، گفت: بنده نزدیک به شصت ‌و پنج سال است آقای هاشمی را می‌شناسم؛ از پانزده‌ سالگی هم مباحثه‌ای بودیم و البته دوستی نزدیکی با یکدیگر داشتیم‌ لذا امروز حسرت می‌خورم که چرا آن دوست من امروز حرف‌هایی می‌زند که هیچ عاقلی نمی‌تواند آن‌را بپذیرد.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی در فتنه ۸۸ مردود شد، افزود: حضور هاشمی در عرصه‌های سیاسی جز گناه برای او و خرسندی برای دشمنان انقلاب اسلامی چیز دیگری ندارد. مردم از ایشان توقعی جز خانه‌نشینی و تمکین از نظر حضرت آقا ندارند. مردم هیچ توقعی از هاشمی برای ورود به عرصه‌های سیاسی ندارند؛ مگر اینکه این توقع را موسوی خوئینی‌ها، مجید انصاری و عبدالله نوری داشته باشند که اینها نه مردم هستند و نه با مردم.

شجونی گفت: دنیا و آخرت هاشمی با حضور در عرصه‌های سیاسی تامین نمی‌شود چون ورود به عرصه‌های سیاسی فهم و بصیرت سیاسی لازم دارد. آقای هاشمی با حضور خود در عرصه، خواسته یا ناخواسته آب به آسیاب دشمن می‌ریزد.

وی خطاب به هاشمی رفسنجانی گفت: بنده به شما که دوست نوجوانی بنده هستید، توصیه می‌کنم به جای اینکه خودت را تحویل بگیری، پسرت را تحویل دادگاه بده تا مردم راضی شوند، چراکه من هر جای ایران که می‌روم، توقع مردم این است که آقای هاشمی پسر و دخترش را تحویل قانون دهد، والا کسی توقع ندارد هاشمی به نماز جمعه یا نماز شنبه! برگردد.

وی با بیان اینکه هاشمی رفسنجانی نظام و انقلاب را فدای بچه‌ها و خانواده خودش کرده است، خطاب به وی گفت: ‌آقای هاشمی! به دخترت بگو بعد از المپیک برگردد و به سزای عملش برسد؛ اصلاح‌طلبان شما را تحریک می‌کنند تا در آستانه انتخابات باز هم ابزار آنها شوید لذا بهتر است در خانه بنشینی و برای عاقبت بخیری خودت دعا کنی.

/۲۹۲۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *