شرایط پذیرش دانشجو در دپارتمان طب زناشویی علوم پزشکی کرمانشاه

۲۶م اسفند ،

20-443.jpg

موسس و مدیر گروه طب زناشوئی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به راه‌اندازی دپارتمان مستقل طب زناشوئی در این دانشگاه، گفت: برای اولین‌با در این دپارتمان دانشجوی دکتری تخصصی پذیرفته می‌شود.

پروفسور جواد زرگوشی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، با اشاره به نحوه گزینش و آموزش دانشجوی دکترای تخصصی پ‍ژوهشی در دپارتمان طب زناشویی، تصریح کرد: مراحل گزینش اولین دانشجویان این دوره در حال اجراست.

وی ادامه داد: دارندگان مدرک کارشناسی ارشد رشته‌های مرتبط پزشکی، پیراپزشکی و پزشکان عمومی می‌توانند بدون آزمون دکتری وارد دوره‌های دکتری تخصصی طب زناشویی شوند و در نهایت به فارغ‌التحصیلان این دپارتمان، مدرک دکترای تخصصی اعطا می‌شود.

مدیر گروه طب زناشوئی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه این دپارتمان در زمینه آموزش، پ‍ژوهش و درمان فعالیت می‌کند، تصریح کر: حیطه کار این دپارتمان، شناسایی و درمان بیماری‌های مربوط به ناباروری، مشاوره دربارهٔ جنسیت فرزندان، مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره سلامت جنسی است.

وی افزود: پژوهش‌های این دپارتمان در بالاترین سطح جهانی انجام می‌شود و نتایج پژوهش‌ها تاکنون طی ۲۲ مقاله ISI در معتبرترین ژورنال‌های فوق تخصصی آمریکا و اروپا که دارای بالاترین ضریب تاثیر می باشند، انتشار یافته‌اند.

به گفته زرگوشی، با توجه به جایگاه محوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در خدمت‌رسانی به بیماران استان‌های همجوار، دپارتمان طب زناشویی علاوه بر بیماران استان کرمانشاه، پذیرای بیماران استان‌های ایلام، کردستان، لرستان، خوزستان و همدان نیز می‌باشد.

بر اساس این گزارش، این دپارتمان، یکی از دپارتمان‌های دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. مریم گفت:

    سلام عالیه ونیاز بود ارشد روانشناسی ام ومشتاق همکاری در این زمینه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *