شرط نقدی برای حذف شعار «مرگ بر آمریکا»

گردآوری شده توسط گروه وب گردی ممتاز نیوز

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به پرسش دیگری دربارهٔ شعار مرگ بر آمریکا گفت: هر وقت دولت آمریکا یک دولت معمولی شود، می‌تواند از شعار مرگ بر آمریکا معاف شود.

 رییس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به در پیش بودن دور تازه مذاکرات ایران و ۱+۵ گفت: در مذاکرات پیش رو بهتر است طرف مقابل سر عقل بیاید و رویه خود را عوض کند.

سردار محمدرضا نقدی در حاشیه مراسم تجدید میثاق بسیج با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی که صبح امروز در حرم امام خمینی(ره) برگزار شد، در جمع خبرنگاران در برابر این پرسش که “کارشکنی بعضی کشورها چه تأثیری در مذاکرات هسته‌یی پیش رو خواهد داشت؟” پاسخ داد: دیپلماسی، بخشی از مبارزه است. بسیج در این راستا از خط مشی ولی امر خود حمایت می‌کند. مذاکرات، آزمایش دیپلماسی است.

وی همچنین گفت: ان‌شاءالله دشمن سرعقل بیاید و رویه خود را تغییر دهد، زیرا تغییر رویه به نفع خود آنهاست. دشمن حقیرتر از آن است که ملت ما را تهدید و تحریم کند. مبارزه ما با آنها تا زدودن مستکبران ادامه دارد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پاسخ به پرسش دیگری دربارهٔ شعار مرگ بر آمریکا اظهار کرد: هر وقت دولت آمریکا یک دولت معمولی شود، می‌تواند از شعار مرگ بر آمریکا معاف شود.

نقدی در ادامه دربارهٔ برنامه‌های بسیج در هفته بسیج امسال گفت: ۵۰ هزار فرمانده بسیج با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت. در این هفته همچنین هزار سالن ورزشی افتتاح و پروژه‌های محرومیت‌زدایی نیز انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: افتتاح دانشکده حضرت زینب(س)،‌ دیدار نخبگان با خانواده شهید احمدی‌روشن، نشست نخبگان بسیجی و همایش تجلیل از کسانی که به حجاب برتر روی آورده‌اند، از دیگر برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.


سایت ممتاز|خبر ممتاز
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ