شروع با تاخیر مدارس استان چهارمحال و بختیاری

اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: روند فعالیت آموزشی مدارس این استان امروز، یکشنبه با تاخیر آغاز می‌شود.

شروع با تاخیر مدارس استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش ممتاز نیوز، اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به اطلاع دانش‌آموزان، اولیا و فرهنگیان می‌رساند با توجه به برودت هوا، فعالیت آموزشی مدارس استان امروز یکشنبه ۱۵ بهمن‌ماه از ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: کاهش محسوس دما سبب شد تا در روز شنبه مدارس استان با تاخیر فعالیت خود را آغاز کند و این سردی هوا تا روز دوشنبه در استان حکفرماست.

معصومه نوروزی افزود: اگر چه دمای احساسی بسیار کمتر از دمای هوای فعلی است اما صبح روز شنبه شهرستان کوهرنگ با ۱۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر سردترین ایستگاه استان گزارش شد و دما در شهرکرد نیز به هفت درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید.

وی ادامه داد: برای روز یکشنبه نیز هوا سردتر می‌شود و این روند تا روز دوشنبه در استان ادامه دارد اما با ورود یک سامانه بارشی ضعیف دمای هوا در استان تا حدی افزایشی می‌شود.

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: سامانه بارشی از روز دوشنبه تا سه‌شنبه در استان منجر به ریزش برف و باران به ویژه در مناطق غربی و شهرستان کوهرنگ می‌شود اما از شدت بالایی برخوردار نیست.

انتهای پیام/


استانی

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.