شروع نگارش سریال “پایتخت ۳″ توسط خشایار الوند و محسن تنابنده

گردآوری توسط گروه سینما و تلویزیون ممتازنیوز

موضوع: اخبار سینما ایران

پایتخت 3,سریال پایتخت 3 نوروز 93 سیروس مقدم

سیروس مقدم پس از ساخت مجموعه تلویزیونی «بچه‌های نسبتا بد» در حال مونتاژ قسمت‌های پایانی آن است و پس از آن وارد تولید سریال ماندگار خود «پایتخت» می‌شود.

مقدم قصد دارد که سریال «پایتخت ۳» را برای پخش در ایام نوروز ۹۳ به تولید برساند و به همین منظور محسن تنابنده و خشایار الوند نگارش متن‌های اولیه سریال «پایتخت ۳» را آغاز کرده‌اند…

در حال حاضر طرح و ایده داستان به طور مشترک توسط گروه نویسندگان سریال محسن تنابنده و خشایار الوند مطرح می‌شود و خشایار الوند فیلمنامه را نگارش می کند.

هم اکنون قسمت‌های دوم و سوم سریال «پایتخت ۳» در حال نگارش است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده سیروس مقدم پس از پایان پخش مجموعه «بچه‌های نسبتا بد» که از شبکه یک سیما در حال پخش است به سراغ پایتخت می‌آید تا آماده تولید این سریال برای پخش در نوروز آینده شود.

احتمالا الهام غفوری کار پیش‌تولید سریال «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم را پس از نگارش متن قسمت‌های پنجم و ششم آغاز کند.

سریال «پایتخت ۲» داستان یک گنبد و دو گلدسته بود که از تهران به روستایی در قشم برده شد.

علیرضا خمسه، محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهرانفر، مهران احمدی، لیندا کیانی، هومن حاج عبداللهی و سمیرا حسن پور بازیگران اصلی این سریال بوده‌اند.

بازیگران پایتخت ۳ سریال نوروزی شبکه یک ۹۳ مجموعه پایتخت ۳ پایتخت ۳ پایتخت ۳ نوروز ۹۳
ارسال شده در : ۲۶ آبان مشاهده ادامه تصاویر …


گالری عکس بازیگران و هنرمندان |

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ