ششمین جشنواره ونمایشگاه تخصصی غذای سالم برگزار می گردد

۱۸فروردین،
ممتاز نیوز: ششمین جشنواره ونمایشگاه غذای سالم از تاریخ ۱۶-۱۹ مهر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ممتاز نیوز، علی زندی، مدیر روابط عمومی جشنواره غذای سالم هدف از برگزاری این اتفاق را اشاعه فرهنگ تولید ومصرف محصولات غذایی سالم در جامعه دانست و افزود: تضمین و گواهی سلامت محصولات و فرآورده های غذایی مورد مصرف جامعه در هر کشور مهم ترین شاخص پایداری سلامت اجتماعی و اقتصادی به شمار می رود و  این مسئله نه تنها از حیث کمی و کیفی بلکه از نظر الگوهای مصرف  و شاخص های اقتصادی و اجتماعی نیز اهمیت بسیار دارد.
علی زندی گفت:  هر سال برنامه هایی در جهت فرهنگ سازی مصرف فرآورده های سالم غذایی در قالب برنامه های فرهنگی و آموزشی در طول برگزاری جشنواره غذای سالم برگزار می گردد که امسال نیز این برنامه ها با برنامه ریزی صورت گرفته انجام خواهد شد. زندی افزود:آموزش زمانی تاثیرگذار خواهد بود که بتواند تغییر رفتار و استفاده از الگوی مناسب تغذیه‎ای را در زندگی مصرف کننده شکل دهد.
وی هدف از برگزاری متوالی جشنواره های غذای سالم را آموزش و تغییر رفتار مصرف کننده برائ داشتن یک زندگی سالم عنوان کرد و یادآور شد: اگر با ارائه راهکارهای‎ هدف دار و برنامه ریزی شده  بتوانیم در اشاعه فرهنگ مصرف غذای سالم درست قدم برداریم شاهد نتایج مثبت آن در بخش کلان جامعه خواهیم بود.
زندی در ادامه به استقبال تولیدکنندگان و پیشگامان تولید محصولات سالم از این جشنواره اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استقبال واحدهای تولیدی جهت حضور در این اتفاق نشان از اولویت تولیدمحصولات سالم در رأس سیاستهای مدیران این شرکت ها دانست و ابراز امیدواری کرد جشنواره امسال در فضای وسیع تر و برنامه ریزی دقیق برگزار شود.

وی با اشاره به برگزاری موفق این جشنواره در سنوات قبل افزود: دبیرخانه جشنواره با توجه به همزمانی نمایشگاه با روز جهانی کودک و روز جهانی غذا برنامه های ویژه ای تدارک دیده است.
زندی دعوت از مدارس و بازدید دانش آموزان، اطلاع رسانی موثر جهت بازدید عموم، دعوت از فعالان صنعت غذای کشور را از برنامه های در دست اقدام جهت برگزاری باشکوه این اتفاق اعلام کردند.
لازم به ذکر است علاقمندان برائ کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این اتفاق می‌توانند با شماره‌های دبیرخانه جشنواره ۴-۷۷۵۱۵۵۷۰  تماس حاصل فرمایند.

منبع:ممتاز نیوز
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ