شفاف‌سازی برنامه هسته‌ای “ایران” بهانه‌ای مضحک است

۳۰م دیماه ،

یک کارشناس عالی علوم استراتژیک با تاکید بر بی‌اساس بودن مطالب عنوان شده از سوی آژانس و غرب گفت: غرب هیچ نگرانی از غیرصلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای “ایران” ندارد چراکه کاملا به آن واقف است لذا مسئله‌ای به نام شفاف‌سازی باقی نمی‌ماند.

محمدحسن قدیری‌ابیانه در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران با اشاره به مذاکرات هسته‌ای “ایران” گفت: آژانس انرژی اتمی باید پرونده هسته‌ای ایران را سال‌ها قبل می‌بست اما به سبب نفوذ اعضای گروه ‌۱+۵ در این آژانس، پرونده هسته‌ای کشورمان همچنان باز است چراکه آژانس مستقل عمل نکرده است.

وی ادامه داد: آژانس به عنوان اهرم گروه ۱+۵ به خصوص غرب و رژیم جعلی صهیونیستی عمل می‌کند لذا این آژانس همواره مطالبی را مطرح می‌کند که مورد پسند و خوشایند غرب قرار گیرد.

قدیری‌ابیانه با تاکید بر بی‌اساس بودن مطالب عنوان شده از سوی آژانس و غرب افزود: غرب هیچ نگرانی از غیرصلح‌آمیز بودن فعالیت‌های هسته‌ای “ایران” ندارد چراکه کاملا به آن واقف است لذا مسئله‌ای به نام شفاف‌سازی باقی نمی‌ماند.

وی تصریح کرد: مسئله هسته‌ای “ایران” کاملا شفاف است لذا غرب از طرح این مسائل برای اعمال فشار علیه کشورمان استفاده می‌کند تا از این طریق “ایران” از حق هسته‌ای خود بگذرد.

این کارشناس عالی علوم استراتژیک در پایان با تاکید براینکه غرب با استقلال و پیشرفت “ایران” اسلامی کاملا مخالف است، یادآور شد: مسئله اصلی غرب اسلام ناب محمدی است چراکه مانع سلطه‌پذیری مسلمانان است.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ