شقاقی: بار دیگر قدرت کاراته ایران را به جهانیان نشان می دهیم

رئیس سازمان سبک های آزاد کاراته گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا در جام جهانی کاراته آزاد در ژاپن، نماینده شایسته ای برای ایران بوده و بار دیگر قدرت کاراته ایران را به جهانیان ثابت کنیم.

احمد شقاقی رئیس سازمان سبک های آزاد کاراته و سرپرست تیم اعزامی به مسابقات جام جهانی ژاپن در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران گفت: مسابقات جام جهانی کاراته آزاد طی روزهای ۲۲ و ۲۳ مهر ماه در ژاپن برگزار می شود، از همین رو تیم ملی سبکهای آزاد کشورمان در دو بخش آقایان وبانوان جهت شرکت در مسابقات جام جهانی که زیر نظر سازمان wko برگزار می شود، دقایقی پیش راهی کشور ژاپن شد.

وی ادامه داد: تمرینات آماده سازی خوبی را پشت سر گذاشته ایم و تمام تلاش خود را می کنیم تا در این مسابقات نماینده شایسته ای برای ایران بوده و بار دیگر قدرت کاراته ایران را به جهانیان نشان دهیم.

شقاقی خاطر نشان کرد: تیم ملی ایران با ۲۱ ورزشکار در بخشهای آقایان و بانوان در این رقابت ها شرکت می کند.

وی تصریح کرد: اصغر جباری، پویا صالحی، احمد دولت آبادی، رسول دارابی و محمد سلطانی در وزن ۷۰-کیلوگرم، سجاد رضایی، اکبر عباسی، امیر بهمه ای و حسین اشرفی در وزن ۸۰-کیلوگرم، مجید محمودی اصل، محمود غریب نبی، امیر حمزه فتحی، ابوذر طالقان غفاری در وزن ۸۰+کیلوگرم تیم ملی مردان سبکهای آزاد را تشکیل می دهند. داود دانشفر به عنوان سرمربی و محمد رضا صالحی و محمد شقاقی به عوان مربی هدایت این تیم را برعهده دارند.

شقاقی افزود: در بخش بانوان در وزن ۵۵- کیلوگرم، معصومه شیبک ، سحر توکلی، زهرا اژدری و زهرا اشترایه و در وزن ۵۵+کیلوگرم، سپیده یزدان مهر، سمیه یوسفی، الهه محمدی، الناز صباحیان نفرات تیم بانوان را شکل می دهند. کادر فنی این تیم را اعظم خانی، آیدا خشنودی فر و فرزانه حسین خان برعهده دارند.

گفتنی است؛ تیم ملی کاراته آزاد کشورمان پس از حضور در جام جهانی کاراته آزاد در کشور ژاپن، صبح سه شنبه ۲۴ مهرماه به کشورمان باز خواهد گشت./آق


باشگاه خبرنگاران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ