شکار باندهای اینترنتی قاچاق موادمخدر با همکاری پلیس فتا

29680_690.jpg

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا با اشاره به لزوم اثرگذاری در حوزه برخورد با توزیع موادمخدر در کشور گفت: افزایش تعاملات با پلیس فتا، برای شکار باندهای قاچاق اینترنتی در دستورکار پلیس مبارزه با موادمخدر قرار دارد.

به سرویس «انتظامی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سردار علی مویدی دراین‌باره گفت:‌ مجموعه ناجا به عنوان یک سیستم که در تعاملی مشترک با یکدیگر هستند درصدد افزایش ارتقاء همکاری‌ها با سازمان‌ها در راستای پیشگیری از وقوع جرم هستند.

وی با بیان اینکه هرگونه فعالیت در زمینه آموزش یا بسترسازی برای توزیع موادمخدر در فضای مجازی جرم است، اظهارکرد:‌ خوشبختانه هماهنگی خوبی با پلیس فتا وجود دارد و با رصدهای صورت گرفته توفیقات بسیار مناسبی به دست آمده است.

مویدی اضافه‌کرد:‌ وجود پلیس فتا یک فرصت برای مبارزه با موادمخدر به حساب می‌آید چرا که هر میزان این پلیس بتواند در جمع‌آوری و انتقال اطلاعات با ما همراهی داشته باشد ما می‌توانیم گروه‌های بیشتری را ردزنی و شکار کنیم.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام پلیس فتا، رییس پلیس مبارزه با موادمخدر ناجا گفت: با توجه به ضرورت این موضوع افزایش تعاملات با پلیس فتا در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *