شلاق خوردن دختر و پسر دانشجو به جرم رابطه نامشروع در ملاء عام! +تصاویر(۱۵+)به گزارش ممتاز نیوز به نقل از فرادید : دختر و پسر دانشجو به جرم داشتن روابط نامشروع در "آچه" اندونزی در ملاءعام شلاق خوردند.

"نور الیتا" دختر ۲۰ ساله دانشجو ساکن اندونزی در "آچه" به جرم داشتن روابط نامشروع با پسر دانشجویی بهشلاق  محکوم شده است. روز گذشته جمعیت زیادی در محل اجرای حکم شاهد شلاق خوردن وی بودند و این حکم در حضور عده زیادی از مردم اجرا شد. کشور اندونزی یکی از مشهور ترین سرزمین های اسلامی می باشد که حکم شلاق زدن زنان را به صورت عمومی برگزار می کند که این امر در رسانه های دنیا بازتاب گسترده‌ای دارد.

پس از اجرای حکم شلاق  دختر به دست افراد نقابدار وی توسط مامورین از مسجد بیت الرحیم واقع در "باندا آچه" خارج شده است. پس از شلاق زدن دختر دانشجو "واهیودی" پسر دانشجو نیز به محل آورده شده است و در ملاء عام شلاق خورده است.

منطقه "آچه" در اندونزی جایی می باشد که قوانین شریعت توسط "پلیس شریعت" به شدت اعمال می‌شود و کسانی که از حدود و قوانین اسلامی تخطی کنند با مجازات‌هایی از شلاق و حبس گرفته تا جزای نقدی روبرو می شوند.

شلاق خوردن دختر و پسر دانشجو به جرم رابطه نامشروع در ملاء عام! +تصاویر(15+)

شلاق خوردن دختر و پسر دانشجو به جرم رابطه نامشروع در ملاء عام! +تصاویر(15+)

شلاق خوردن دختر و پسر دانشجو به جرم رابطه نامشروع در ملاء عام! +تصاویر(15+)نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.