شمال کشور بارانی و سرد می شود/تهران نیمه ابری می شود

به گزارش خبرآنلاین،مطابق نقشه‌های پیش‌یابی تا روز سه‌شنبه بارش‌های پراکنده در برخی نقاط شمال غرب، دامنه‌های مرکزی زاگرس، دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق پیش بینی می‌شود. در این مدت افزایش دما در استانهای واقع در نوار شمالی رخ خواهد داد که در سواحل شمالی با وزش باد نیز همراه خواهد بود.
از روز چهارشنبه با نفوذ هوای خنک کاهش نسبی دما در نوار شمالی و بارش باران همراه با رعد و برق و وزش باد در سواحل دریای خزر به ویژه در استان گیلان و بارشهای پراکنده در شمال شرق و دامنه های مرکزی زاگرس پیش بینی می شود که در این روز سواحل دریای خزر نیز مواج خواهد بود.
در روز چهارشنبه به سبب بارش شدید باران گاهی با رعد و برق در استان گیلان و با شدت کمتر در برخی نقاط استانهای مازندران و گلستان آب گرفتگی معابر عمومی و مواج بودن دریای خزر پیش‌بینی می‌شود.
بر این اساس آسمان پایتخت در روز سه‌شنبه کمی ابری تا نیمه ابری و وزش باد در پاره‌ای نقاط با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود که حداقل و حداکثر دما در این روز به ۱۸ و ۲۸ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد همچنین در روز چهارشنبه نیز آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری گاهی وزش باد خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز به ۱۸ و ۲۹ درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد.

۴۵۴۵

 

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
بازنشر:ممتازنیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ