شمسایی در آستانه بازگشت به تیم ملی

۰۸ام بهمن ،

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال با تاکید بر اینکه اگر به تیم ملی دعوت شوم با همه وجود بر می‌گردم، گفت: هر روز تمرین می کنم و با وجود اینکه در لیگ بازی نمی کنم از همه بازیکنان فعلی فوتسال ایران آماده ترم.

خبرگزاری مهر: کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال با تاکید بر اینکه اگر به تیم ملی دعوت شوم با همه وجود بر می‌گردم، گفت: هر روز تمرین می کنم و با وجود اینکه در لیگ بازی نمی کنم از همه بازیکنان فعلی فوتسال ایران آماده ترم.

وحید شمسایی در خصوص کادر فنی تازه تیم ملی فوتسال و احتمال بازگشتش به این تیم ضمن بیان مطلب فوق گفت: من از نشستی که قرار است با سرپرست تازه کمیته فوتسال داشته باشم بی خبرم و این موضوع را از طریق رسانه ها متوجه شدم اما اگر این دعوت صورت گیرد به خاطر پیشرفت فوتسال در آن شرکت می کنم. من در خصوص ” خسوس ” حرفی ندارم اما امیدوارم فوتسال ایران بتواند به جایگاه واقعی خود بر گردد.

وی در خصوص دستیاران ایرانی ” خسوس ” افزود: رضا حیدریان و هاشم زاده جزو چهره های شناخته شده فوتسال ایران می باشند و حتی حقشان بالاتر از این است که به عنوان مربی در تیم ملی فوتسال حضور پیدا کنند.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال تاکید کرد: سال قبل فوتسال ایران به سبب اتفاقاتی که گریبانگیر آن شد سوخت و امیدوارم خدا از مسببان آن نگذرد. من اگر سال قبل در لیگ فوتسال ایران بازی نکردم به سبب اتفاقاتی بود که در فوتسال رقم خورد. فوتسال ما در سال قبل هم از نظر مالی و هم از نظر نتایجی که در جام ملت های آسیا و جام جهانی گرفت به یک قدمی نابودی رسید به طوریکه تیم های بزرگی مانند شن شا، پرسپولیس، فولاد ماهان، تام ایران خودرو طی سال های گاخیر کنار کشیدند.

وی افزود: زمانی شرایط لیگ ما از نظر مالی و فنی به حدی رسیده بود که ملی پوشان کشورهای صاحب فوتسال در لیگ ایران حضور پیدا می کردند اما الان شرایط چطور شده است. من برای بازی کردن در لیگ برتر فوتسال پیشنهاداتی از سوی خوراکچی، دبیری، مرتضایی و بی غم داشتم اما به خاطر شرایط مالی حاکم بر لیگ ترجیح دادم در آن بازی نکنم چون در شان من و سایر ملی پوشان مطرح نیست که با ۱۰۰ میلیون تومان در لیگ برتر فوتسال بازی کنیم.

شمسایی در پاسخ به این پرسش که اگر به تیم ملی فوتسال دوباره دعوت شود شرایط را چگونه می بیند، گفت: اگر دوباره به تیم ملی دعوت شوم با همه وجود برمی گردم چون کسی نیستم که برای تیم ملی بتوانم تعیین تکلیف کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که  منتقدان شما می گویند به سبب اینکه تیم نداشته و در شرایط مسابقه قرار ندارید آمادگی بدنی مطلوبی ندارید تاکید کرد: من هر روز تمرین کرده و زیر نظر مربی بدنساز اختصاصی خود بدنسازی می کنم. من حتی ۱۰۰ گرم اضافه وزن ندارم و به جرات می توانم بگویم از همه بازیکنان فعلی آماده ترم.


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ