شناخت نفرات برتر مسابقه‌های کشتی فرنگی روز جهانی کودک

۱۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نفرات برتر مسابقات کشتی فرنگی روز جهانی کودک، مرحله نهایی انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان مشخص شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از فدراسیون کشتی، مسابقات کشتی فرنگی روز جهانی کودک، مرحله نهایی انتخابی تیم کشتی فرنگی نوجوانان با شرکت ۱۴۶ کشتی‌گیر از ۲۸ استان در روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت در ۹ دور و با انجام ۲۷۶ کشتی در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

این رقابت‌ها طبق بخشنامه برگزاری مسابقات مرحله نهایی انتخابی تیم ملی برگزار شد و فینالیست‌ها طبق جدول مسابقات انتخابی، سه دور با یکدیگر مسابقه دادند که پیروز دو کشتی برنده مسابقه بود.

اسامی نفرات برتر این رقابت‌ها به شرح زیر است:

۴۲ کیلوگرم: ۱- بهنام عبدولی (خوزستان) ۲- پویا ناصرپور (خوزستان) ۳- محمدرضا مختاری (فارس) ۴- دانیال اعتمادی‌فر (خوزستان) ۵- علی رستار (کرمان) ۶- محمدامین بساطی (کرمانشاه)

۴۶ کیلوگرم: ۱- محمدرضا آقانیا (مازندران) ۲- محمد سلطانی‌منفرد (خوزستان) ۳- مسعود آدینه‌وند (لرستان) ۴- مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری) ۵- عبدالحسین جهانبخش (کهکیلویه و بویراحمد) ۶- محمدرضا گرائی (فارس)

۵۰ کیلوگرم: ۱- میثم دلفانی (فارس) ۲- آرمین میرانی (کردستان) ۳- امین قلاوند (خوزستان) ۴- مهدی قادری (قم) ۵- علیرضا کارگر (فارس) ۶- علی باغوشی (خراسان رضوی)

۵۴ کیلوگرم: ۱- محمدمراد الیاسی (خوزستان) ۲- مرتضی میرزاپور (مازندران) ۳- رضا رحمانی (خراسان شمالی) ۴- اشکان یاراحمدی (لرستان) ۵- پیمان جلیلیان (کرمانشاه) ۶- محمد معصومی (فارس)

۵۸ کیلوگرم: ۱- مهدی مرادحاصلی (قم) ۲- نبی‌الله کریمی (مازندران) ۳- شاهین ناصرپور (خوزستان) ۴- پیمان رضایی (خوزستان) ۵- محمد قمری (تهران) ۶- علی اکبر محمدی (خراسان شمالی)

۶۳ کیلوگرم: ۱- حسین اسدی (خوزستان) ۲- محمود حبیبی (تهران) ۳- سامان رضوانی‌پور (مازندران) ۴- حسین توانگر (قزوین) ۵- نیما اسماعیلی (تهران) ۶- فرید محمدی (خراسان شمالی)

۶۹ کیلوگرم: ۱- کیوان رضایی (فارس) ۲- حمید تیموری (چهارمحال‌وبختیاری) ۳- علی سلطانی (مازندران) ۴- حسین دامن‌افشان (خراسان رضوی) ۵- سامان نجم‌سهیلی (لرستان) ۶- عباس بذرپاش (قزوین)

۷۶ کیلوگرم: ۱- مهدی ابراهیمی (قم) ۲- میلاد محمدی (مازندران) ۳- آرمان علیزاده (خوزستان) ۴- سینا ساعدی (کردستان) ۵- یزدان همه‌خوانی (کرمانشاه) ۶- محمدحسین میرباغبان (تهران)

۸۵ کیلوگرم: ۱- محمد بیرانوند (خوزستان) ۲- علی فتاحی‌منش (قم) ۳- امیر آدین (خوزستان) ۴- علی حمزه‌نژاد (مازندران) ۵- رامین خورشید (فارس) ۶- مهدی نکویی (کرمان)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امیرحسین حسینی (مازندران) ۲- مهران دیناروند (خوزستان) ۳- میلاد یوسفی (خراسان رضوی) ۴- شاهین اسدی (خوزستان) ۵- علی خسروی (اصفهان) ۶- سعید عنبری (تهران)

رقابت‌های کشتی آزاد روز جهانی کودک امروز (جمعه) در حال برگزاری است.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ