شناگران ایران یک مدال طلا و دو نقره کسب کردند

‘خشایار حضرتی’ مربی تیم ملی شنای ایران در رقابت های جام آزاد ترکیه، با ابراز رضایت از عملکرد شناگران ایران در نخستین روز این مسابقات گفت: شناگران تاکنون سهمیه حضور در بازی های المپیک ۲۰۱۲ لندن را در این مسابقات کسب نکرده اند.

حضرتی شنبه شب در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از نتایج کسب شده از سوی سه ملی پوش شنای ایران در این مسابقات راضی هستم، ولی شناگران ایران نتوانسته اند به رکوردهای تعیین شده از سوی فدراسیون بین المللی شنا برای شرکت در بازی های المپیک لندن دست یابند.

وی گفت: برخی از شناگران در این مسابقات به رکوردهای خود دست یافتند و برخی دیگر این چنین نبود ولی در مجموع نتایج کسب شده راضی کننده است.

سرمربی تیم ملی شنای ایران، شرکت در رقابتهای ترکیه را در راستای آمادگی ملی پوشان برای شرکت در رقابت های آسیایی دانست و گفت این مسابقات، محل مناسبی برای آمادگی ملی پوشان شنای ایران به منظور شرکت در رقابت های آسیایی است که آبان ماه امسال در امارات عربی متحده برگزار می شود.

مسابقات بین المللی شنای جام آزاد در ترکیه به مدت چهار روز برگزار می شود و چهار ملی پوش شنای ایران به نام های ‘محمد بیداریان’، ‘محمد علیرضایی’، ‘احمدرضا جلالی’ و ‘افشین عسکری’ در مواد مختلف با حریفان خود به رقابت می پردازند.

خاورم**۲۳۰**۱۳۶۸**

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر ۸۰۱۸۶۵۱۶


ایرنا: خبرگزاری جمهوری اسلامی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *