شناگران نوجوان دختر تهران مقتدرانه در مسابقات قهرمانی کشور پیشتازی می کنند

۱۲ام بهمن ،

سومین روز از مسابقات شنای قهرمانی دختران نوجوان کشور با پیشتازی مقتدرانه شناگران تهرانی پیگیری می گردد.

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران ، در پایان سومین روز از مسابقات شنای قهرمانی نوجوانان دختر کشور – گرامیداشت دهه مبارک فجر- کە از روز سه شنبه با حضور ۲۳۰ شناگر در قالب ۱۹ تیم کشور و در دو رده سنی ۱۲-۱۱ سال و ۱۴-۱۳ سال در استخر مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است، شناگران تهران با کسب بیشترین امتیاز به پیشتازی خود در این رقابتها تداوم بخشیدند.

پس از تیم تهران، شناگران خراسان رضوی و قزوین رقابت نزدیکی برائ کسب جایگاه دومی دارند. نفرات اول تا سوم ۵ ماده سوم این رقابتها به تفکیک رده سنی به شرح زیر است :

رده سنی ۱۲-۱۱ سال :

 *۵۰ متر آزاد : ۱-صبا علیکرد از اصفهان با زمان ۳۱ ثانیه و ۷۰ صدم ثانیه.

 ۲- یاسمن عبدالهی از تهران با زمان ۳۱ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه.

 ۳- بهار امامی از تهران با زمان ۳۲ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه.

 *۱۰۰ متر قورباغه :

 ۱- رزناز نجیب الاشراف از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۲۷ ثانیه و ۱۶ صدم ثانیه.

 ۲- ریحانه غلامی از خراسان رضوی با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۳۱ صدم ثانیه.

 ۳- سارا یوسف مهر از اصفهان با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۹۴ صدم ثانیه.

 *۲۰۰ متر کرال پشت :

 ۱- حنانه افشار از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۸ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه

 ۲- بهار امامی از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۳۴ صدم ثانیه

 ۳- سحر تابع از فارس با زمان ۲ دقیقه و ۵۳ ثانیه و ۸۸ صدم ثانیه

 *۲۰۰ متر مختلط انفرادی :

 ۱-مهسا مهمان نواز از خراسان رضوی با زمان ۲ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۱۸ صدم ثانیه.

 ۲- بهار امامی از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۷۶ صدم ثانیه. ۳- حنانه افشار از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه.

 رده سنی ۱۴-۱۳ سال:

*۵۰ متر آزاد :

 ۱- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۳۰ ثانیه و ۱ صدم ثانیه.

 ۲- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ۳۰ ثانیه و ۴۰ صدم ثانیه.

 ۳- رها طبیب از تهران با زمان ۳۰ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه.

 *۱۰۰ متر قورباغه :

 ۱- شای اردکانیان از خراسان رضوی با زمان ۱ دقیقه و ۲۸ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه.

 ۲- صدف محجوبی از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۲۹ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه.

 ۳- شهرزاد درگاهی از تهران با زمان ۱ دقیقه و ۳۰ ثانیه و ۱۳ صدم ثانیه.

 *۲۰۰ متر کرال پشت:

 ۱- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه.

 ۲- کیانا رنجبر از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۹ صدم ثانیه.

 ۳- مهرناز نورمحمدی از توابع تهران با زمان ۲ دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه.

 *۲۰۰ متر مختلط انفرادی :

 ۱- ساناز همت زاده از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۲ ثانیه و ۸۶ صدم ثانیه.

 ۲- ارغوان تیموری از تهران با زمان ۲ دقیقه و ۴۳ ثانیه و ۳۰ صدم ثانیه.

 ۳- یاسمن بادامکی از خراسان رضوی با زمان ۲ دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه.

 *۱۵۰۰ متر آزاد :

 ۱- ساناز همت زاده از تهران با زمان ۲۰ دقیقه و ۵۹ ثانیه و ۲۵ صدم ثانیه.

 ۲- کیانا رنجبر از تهران با زمان ۲۱ دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۴۲ صدم ثانیه.

 ۳- مهسا کارگر مقدم از خراسان رضوی با زمان ۲۲ دقیقه و ۱۸ ثانیه و ۵۸ صدم ثانیه.

 این مسابقات پس از چهار روز رقابت فشرده شناگران در مرحله مقدماتی و نهایی جمعه ۱۳ بهمن ماه با معرفی تیم قهرمان در دو رده سنی به پایان خواهد رسید./با


باشگاه خبرنگاران
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ