شهاب حسینی ممنوع‌التصویر نیست/ مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر دلیل پخش نشدن فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» را بیان کرد

شهاب حسینی ممنوع‌التصویر نیست/ مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر دلیل پخش نشدن فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» را بیان کردشهاب حسینی ممنوع‌التصویر نیست/ مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر دلیل پخش نشدن فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» را بیان کرد
تاریخ درج : ۱۵ مهر
سرفصل : اخبار سینما و تلویزیون در سایر رسانه ها   |   منبع خبر : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
خلاصه مطلب : مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر شایعه عدم پخش فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» به دلیل ممنوع‌التصویر بودن شهاب حسینی به عنوان یکی از بازیگران فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» را تکذیب کرد.

مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر شایعه عدم پخش فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» به دلیل ممنوع‌التصویر بودن شهاب حسینی به عنوان یکی از بازیگران فیلم سینمایی «جدایی نادر از سیمین» را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، عدم پخش فیلم تلویزیونی «تعبیر خواب» با بازی شهاب حسینی که زمان پخش آن ابتدا پنجشنبه شب و پس از آن عصر جمعه ۱۴ مهر اعلام شده بود، بهانه انتشار شایعاتی پیرامون بازیگر اصلی این تله‌فیلم در برخی رسانه‌ها شد.

سعید منتظرالمهدی مدیرعامل مؤسسه ناجی‌هنر درباره دلایل عدم پخش این فیلم تلویزیونی گفت: از آنجایی که پخش سریال «دیوار» تا هفته آینده دوشنبه ادامه خواهد داشت و پنجشنبه که آخرین ساخته سیروس مقدم روی آنتن نمی‌رود، جدول پخش از آثار نیروی انتظامی خالی است، تصمیم گرفتیم «تعبیر خواب» به کارگردانی رضا دادویی را پنجشنبه این هفته روی آنتن بفرستیم.

وی افزود: به همین دلیل پنجشنبه ۱۳ مهر که زمان اولیه پخش «تعبیر خواب» معرفی شده بود، «گذرگاه مرزی» را برای پخش در نظر گرفتیم و جمعه ساعت ۱۶ نیز «دو راهی» به کارگردانی شاهین باباپور را روانه آنتن کردیم.


نظرات خوانندگان


سینما نگار
بازنشر: ممتازنیوز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *