شهادت یک نیروی مقاومت در جنوب لبنان

مقاومت اسلامی(حزب الله) لبنان از شهادت یک نیروی مقاومت در جنوب این کشور خبر داد.

شهادت یک نیروی مقاومت در جنوب لبنان

به گزارش ممتاز نیوز به نقل از رسانه های لبنانی، حزب الله با انتشار بیانیه کوتاهی اعلام کرد یک نیروی مجاهد مقاومت به نام علی محمد حدرج از اهالی روستای البازوریه درجنوب لبنان در رویارویی با اشغالگران صهیونیست به شهادت رسید.

ساعاتی پیش پایگاه خبری العهد نیز گزارش داد که یک پهپاد رژیم صهیونیستی یک خودرو را در جاده «البازوریه به البرج» در بخش شمالی جنوب لبنان هدف قرار داد.

برخی منابع خبری از شهادت دو عضو مقاومت فلسطین در این حمله خبر می دهند.

در همین حال، حزب‌الله لبنان نیز اعلام کرد که رزمندگان آن تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را در پادگان «زرعیت» واقع در منطقه «الجلیل علیا» در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داده و آنها را کشته و زخمی کردند.

به گزارش ایرنا، با آغاز عملیات «طوفان الاقصی» توسط گروه‌های مقاومت فلسطین، حزب‌الله لبنان در راستای سرگرم کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه، اقدام به انجام عملیات‌های روزانه و سنگین علیه اهداف رژیم صهیونیستی در داخل خاک فلسطین کرده است.

در این باره رسانه‌های صهیونیستی نیز بارها اعتراف کرده اند که حزب‌الله در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین همچنان دست برتر را دارد و ارتش اسرائیل در این منطقه به دام افتاده است.

انتهای پیام/


جهان

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.