شهربازیها برای فعالیت باید بیمه داشته باشند

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ دوشنبه ۱۵آبان۹۱،

بینا- رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز آبادان گفت: استاندارد و بیمه شرط اصلی صدور مجوز پیمانکار شهربازی در این شهرستان است.
به گزارش تفسیری بینا، امیر حکیمی امروز در خصوص نظارت بر شهربازی‌های آبادان به فارس اظهارکرد: شهربازی آبادان از طریق شهرداری به پیمانکار واگذار شده است.
وی افزود: با این وجود تا زمانی که استانداردهای لازم از سوی پیمانکار دریافت نگردد اجازه فعالیت صادر نمی‌شود.
رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز آبادان ادامه داد: علاوه بر این بیمه بودن وسایل شهربازی نیز از دیگر ملزومات صدور مجوز فعالیت‌ در شهربازی است.
وی تصریح نمود: اهمیت مسئله استانداردسازی به حدی است که به همین سبب مدتی اجازه فعالیت به پیمانکار داده نشد و شهربازی آبادان نیز تا زمان دریافت استاندارد از سوی پیمانکار به حالت تعطیل درآمده بود.
حکیمی اضافه نمود: علاوه بر این به طور مرتب نیز به شهربازی سرکشی‌ و آخرین استانداردهای وسایل موجود در آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.
وی با بیان اینکه مجوزهای استاندارد بودن وسایل شهربازی به صورت سه و شش ماهه صادر می‌شود، خاطرنشان‌کرد: به محض پایان تاریخ استانداردها حتی یک ساعت اجازه فعالیت بدون استاندارد نیز به آنها داده نمی‌شود.
رئیس سازمان پارک‌ها و فضای سبز آبادان تصریح نمود: با توجه به اهمیت مسئله سلامت شهروندان در هنگام استفاده از وسایل شهربازی ایمنی آن مورد تاکید ویژه قرار دارد.
وی در ادامه گفت: در زمینه توسعه فضای سبز و پارک‌ها در آبادان اقدامات و پروژه‌هایی در حال اجراست که شامل پارک‌های گلستان، بوستان، آزادی و فضاهای سبز در ورودی شهر است.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ