شهیدی:پدر شهیدان نژادفلاح دین خود را به انقلاب ادا کرد

فروردین ۱۳۹۹

پیکر عباسعلی نژادفلاح پدر چهار شهید البرزی پس از نماز جمعه هشتگرد تشییع و در گلزار شهدای روستای «خور» هشتگرد به خاک سپرده شد.

به گزارش گروه وبگردی ممتاز نیوز،به نقل از ایسنا، مراسم تشییع پیکر مرحوم عباسعلی‌نژاد فلاح دیروز با حضور مسئولان کشور نظیرسید محمدحسن ابوترابی فرد نایب رییس مجلس شورای اسلامی، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، حجت‌الاسلام محمدعلی شهیدی معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور،فرماندهان سپاه البرز و نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین استانی تا «میدان شهدا» ی هشتگرد تشییع شد.

حجت‌الاسلام سیدمحمد علی شهیدی محلاتی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید در این مراسم گفت: پدر شهیدان نژادفلاح رزمنده‌ای مجاهد بود و با تقدیم چهار شهید و دو جانباز دین خود را به انقلاب ادا کرده است.

وی افزود: زمانی که مقام معظم رهبری به اینجانب در بنیاد شهید ماموریت دادند تاکید داشتند که ماموریت اینجانب در بنیاد شهید فقط خدمات‌رسانی نباشد و باید همواره از خانواده‌های شهدا سپاسگزاری کنیم.

حجت‌الاسلام شهیدی خاطرنشان کرد: اقتدار امروز نظام جمهوری اسلامی در جهان را مدیون خون شهدا هستیم و همواره باید به آنها تاسی کنیم.

معاون رئیس جمهور در پایان گفت: دیدار با خانواده‌های شهدا باید در اولویت برنامه‌های مسئولین باشد و همگی قدردانی از خانواده‌های شهدا را مایه مباهات خود بدانند.

در این مراسم پیام تسلیت رئیس جمهور کشورمان و سردار جعفری فرمانده سپاه نیز قرائت شد.

حاج عباسعلی نژادفلاح، پدر فداکار چهار شهید دفاع مقدس چهارشنبه شب در سن ۸۹ سالگی ندای حق را لبیک گفت و به دیار باقی شتافت.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ