شهید منصوری قهرمان لیگ فوتسال است، اما گیتی پسند به جام باشگاه‌های آسیا می‌رود

اطلاعیه فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به رغم قهرمانی تیم شهید منصوری در لیگ برتر فوتسال، تیم گیتی‌پسند در رقابت های جام باشگاه های آسیا شرکت می‌کند.

به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن بیانیه این فدراسیون به شرح زیر است:

با توجه به رای اخیر کمیته استیناف فدراسیون در خصوص تخلفات دیدار تیم های گیتی پسند اصفهان با پیروزی تهران که نهایتا منجر به کاهش شش امتیاز از هر یک از باشگاههای نامبرده شد و در نتیجه باشگاه شهید منصوری قرچک با ۶۵ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر فوتسال -۹۰ قرار گرفته و قهرمان این دوره از مسابقات لیگ برتر فوتسال خواهد بود. به همین ترتیب باشگاههای صنایع گیتی پسند اصفهان و فولاد ماهان اصفهان به ترتیب با ۵۹ امتیاز و ۵۳ امتیاز در مکانهای دوم و سوم قرار می گیرند.

لذا با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی جام باشگاههای آسیا که به زودی از تاریخ ۱۱ تیرماه در کشور کویت آغاز می شود و قاعدتا قهرمان این دوره مسابقات فوتسال باشگاههای ایران بایستی به عنوان نماینده کشور در آن شرکت کندد، لیکن بنا بر عدم پذیرش کنفدراسیون فوتبال آسیا و ضیق وقت و همچنین جلوگیری از تبعات بعدی در اثر عدم شرکت نماینده فوتسال کشور در این مسابقات، لذا تیم دوم جدول که از قبل هم تشریفات لازم را در مورد اعزام انجام داده است به کویت اعزام خواهد شد.در واقع تیم صنایع گیتی پسند اصفهان در رقابتهای قهرمانی باشگاه های آسیا در کویت شرکت خواهد کرد.


آخرین اخبار

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *