شوخی روزنامه مردم سالاری با وزرای احمدی‌نژاد و مشایی

۲۴اردیبهشت،

علی احمدی وزیر سابق دولت نهم گفت: «به احمدی‌نژاد گفتم: بهتر است مشایی درکابینه نباشد؛ گفت: شما دیگر در کابینه نیستید!»

لابد شما هم مثل یک مرئوس خوب از فردا سر کار نرفتید و در خانه نشستید و خاطراتتان را برای مطرح کردن در چنین روزی که سودای ریاست‌جمهوری به سرتان زد، یادداشت کردید! مردم هم که فقط در زمان انتخابات محرم شما و سایر دوستان اخراج شده از دولت می باشند!

مشایی در پاسخ به این سؤال که اگر رد صلاحیت شود چه می‌کند، گفت: «اگر رد صلاحیت شوم گریه می‌کنم!»

اما ایشان نگفتند به حال چه کسی گریه می‌کنند؟ به حال خودشان که از ریاست‌جمهوری باز مانده‌اند؟ به حال آقای احمدی‌نژاد که علی‌رغم نذر و روزه به آرزویشان نرسیده‌اند؟! به حال مردمی‌که از وجود ایشان در قامت ریاست‌جمهوری بی بهره مانده‌اند؟!! به حال کسانی که سبب رد صلاحیت ایشان شده‌اند؟! به حال کسانی که بدون ایشان به رقابت خواهند پرداخت؟! و یا به حال کسی که با این اوضاع مملکت، ریاست‌جمهوری را تحویل خواهد گرفت؟!

وزیر جهاد کشاورزی دولت نهم که برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری وارد وزارت کشور شد، گفت: «وقتی برای مشورت با آقای احمدی نژاد نداشتم».

البته اگر این حرف ایشان در این «روزهای جدایی از احمدی نژاد» به نوعی برایت از ایشان نباشد، احتمالا به خاطر تصمیم‌گیری آنی و لحظه‌ای وزیر محترم بوده است! فقط خدا کند ایشان در امور مربوط به کشاورزان و… چنین آنی و بدون پشتوانه کارشناسی و مشورتی، تصمیم‌گیری‌ها! نکرده باشند.

/۲۹۲۹

دانلود   دانلود


خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ