شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت

فروردین  ۱۴۰۲

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار یافتن پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک گفت و هفته دولت را فرصتی مغتنم برای بازشناسی آثار و اندیشه‌های آن دولتمردان شهید در تدوین نقشه راه دولت‌ها دانست.

 به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انتشار یافتن پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، آغاز هفته دولت را تبریک گفت و هفته دولت را فرصتی مغتنم برای بازشناسی آثار و اندیشه‌های آن دولتمردان شهید در تدوین نقشه راه دولت‌ها دانست.
 
در این بیانیه آمده است:
 
«بار دیگر هشتم شهریور با نام یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر این دو یار دیرین و صدیق و همسنگر در قربانگاه عشق از راه می‌رسد و فضای کشور از عطر دلنشین و رایحه خوش آنان جانی تازه می‌کند.
 
آنان که اسوه ایمان و رجا و نماد علم و تقوا در راه پاسداری از ولایت و انقلاب اسلامی با خون پاک خود دفتر افتخارات ایران اسلامی را امضا کردند.
 
بدین مناسبت هر ساله همراه با گرامیداشت یاد و خاطره آن دولتمردان شهید و خدوم، دستاوردهای دولت‌های انقلاب اسلامی نیز مورد بررسی و مداقه قرار گرفته و در واقع اصول حاکم بر اندیشه و عمل شهیدان رجایی و باهنر سنگ محکمی برای سنجش عملکرد دولتمردان دیروز، امروز و فرداست و فرصتی برای ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی و دوایر دولتی است.
 
از این‌رو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از دولت یازدهم می‌خواهد تا همچنان با تکیه بر روی اصول و مفاهیم اصیل انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل نظام و تجارب مفید ملی و دستاوردهای متراکم دولت‌های قبل، بتواند همچنان در مدار عدالت و پیشرفت و تعالی، کشور را به پیش برده و با نگاهی اصولی و هوشمندانه هم به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل عظیم‌الشأن و هم به واقعیت‌های پیش روی، در روند ساختن دولت، حکومت و تمدن بزرگ اسلامی نقش اساسی خود را ایفا کنند.
 
در پایان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن گرامیداشت هفته دولت، با تجدید احترام به مقام شامخ و رفیع شهیدان انقلاب اسلامی به ویژه شهیدان والامقام رجایی و باهنر از عموم مردم عزیز و شریف ایران اسلامی خواست تا با حضوری گسترده، انقلابی و انبوه در مراسم بزرگداشت آن شهیدان گرانقدر که روزهای پنجشنبه و جمعه هفتم و هشتم شهریور در سراسر کشور و پنج‌شنبه هفتم شهریور، پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء در مهدیه بزرگ تهران برگزار می گردد؛ با آرمان‌های بلند آن شهیدان تجدیدمیثاق نمایند.»
 
انتهای پیام


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *