شکایت اپل از گلکسی S4 سامسونگ

۲۵اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

اپل در دادخواست تازهش علیه سامسونگ اعلام کرده که این شرکت کره‌ای در ساخت گوشی Galaxy S4 نیز امتیازات اپل را نقض کرده است.
به گزارش موبنا، اپل از دادگاهی در آمریکا خواست تا اجازه دهد گوشی Galaxy S4 را به لیست محصولات سامسونگ که به امتیازات اپل در ساخت آنها تجاوز شده اضافه کند.
بر اساس این گزارش ، ظاهرا اپل گوشی Galaxy S4 را بررسی و اعلام کرده که سامسونگ در ساخت این گوشی هم از امتیازات ثبت شده به نام اپل بدون اجازه استفاده کرده است.
اپل تاکنون ۲۲ محصول شرکت سامسونگ را در لیستی قرار داده که امتیازاتش را نقض کرده است و با اضافه شدن Galaxy S4 به این لیست، احتمال می‌رود این شرکت آمریکایی بتواند یکی از محصولات سامسونگ را برای فروش ممنوع کند.
اپل و سامسونگ از دو سال قبل به سبب نقض امتیازات، مدام پای یکدیگر را به دادگاه کشانده‌اند و بارها درخواست جرایم سنگینی برای همدیگر شده‌اند تا آنجا که دادگاهی در آمریکا سال قبل سامسونگ را مجرم اعلام کرد و خواستار دریافت جریمه‌ بیش از یک میلیارد دلاری از این شرکت شد.


iTanalyze.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. امین الله نادری گفت:

    تلفون S4 سمسک است وقتی که زنگ بزنم تلفون دیکه تلفونه بلنگو کنم گرم میاید الت چیست یانی که بیکیفت است یا چی جواب مرا بتین لطفان

  2. امین الله نادری گفت:

    تلفون S4 سمسک است وقتی که زنگ بزنم تلفون دیکه تلفونه بلنگو کنم گرم میاید الت چیست یانی که بیکیفت است یا چی جواب مرا بتین لفطان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ