شکایت و شکایت بازی ایلان ماسک و توییتر

ایلان ماسک از توییتر شکایت متقابل کرد و دعوا با این شرکت شبکه اجتماعی که قرار بود توسط این میلیاردر کارآفرین خریداری شود، تشدید شد.

شکایت و شکایت بازی ایلان ماسک و توییتر

به گزارش ممتاز نیوز، معلوم نیست چرا ایلان ماسک که مدیرعامل شرکت اسپیس ایکس و تسلا است، از دادگاه درخواست کرده است جزییات شکایت از توییتر را محرمانه نگه دارد. وی در مصاحبه‌های مطبوعاتی که در ماه‌های اخیر داشته، آشکارا از توییتر انتقاد کرده است.

توییتر و ماسک ۲۵ آوریل سال ۲۰۲۲ اعلام کردند ماسک این شرکت شبکه اجتماعی را در قراردادی به ارزش حدود ۴۴ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. مدت کوتاهی پس از اعلام این قرارداد، افت بازار باعث ریزش ارزش سهام شرکتهای فناوری از جمله تسلا و توییتر شد.

بلافاصله پس از امضای قرارداد، ماسک توییتر را متهم کرد درباره آمار حساب‌های هرزنامه و جعلی در این پلتفرم، دروغ گفته و مانع دسترسی وی به اطلاعات درباره این حسابهای کاربری شده است. ماسک اوایل ماه میلادی گذشته رسما اعلام کرد می‌خواهد به این قرارداد خاتمه دهد و توییتر از وی در دادگاه دِلاور شکایت کرد تا ماسک را وادار کند قرارداد خرید را تکمیل کند.

تیم حقوقی ایلان ماسک روز جمعه یک شکایت متقابل محرمانه در دادگاهی در دِلاور تنظیم کردند و به این ترتیب محتوای این شکایت بلافاصله در اختیار عموم قرار نخواهد گرفت اما ممکن است در آینده نزدیک با حذف جزییات مهم، منتشر شود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، کاتلین سنت جی مک کورمیک، قاضی رسیدگی کننده به این پرونده با صدور دستوری، برنامه‌ای را تعیین کرد که شامل دادگاه پنج روزه‌ای است که در ۱۷ اکتبر آغاز می‌شود.

همچنین روز جمعه یک سهامدار توییتر از ایلان ماسک شکایت کرد و از دادگاه خواست به این میلیاردر دستور دهد قرارداد خرید را نهایی کرده و برای ضرری که باعث شده، خسارت پرداخت کند.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *