شکست بارسلونا مقابل سویا

پورتال خبری ممتاز نیوز:آبی‌ – اناری‌ها دومین شکست فصل خود را برابر سویا متحمل شدند تا نشان داده شود این تیم بدون لیونل مسی با مشکل روبه‌روست.

هفته هفتم رقابت‌های لیگا عصر دیروز شنبه با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در آن سویا در خانه به مصاف بارسلونا رفت و موفق شد در دیداری جذاب و تماشایی با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد. هر چند در این دیدار بارسایی‌ها نمایش خوبی داشتند و سه بار دیرک دروازه حریف را به لرزه درآوردند و موقعیت‌های گل زیادی داشتند ولی مقهور نمایش جسورانه سویا شدند تا بازیکنان بارسلونا در این هفته نیز شکست بخورند و نشان دهند همچنان بدون مسی در گل زدن و کسب نتیجه مشکل دارند.

دیدار این دو تیم تکرار دیدار سوپرجام اروپا بود که چندی پیش در گرجستان به سود بارسلونا به پایان رسید. بازی در نیمه نخست بسیار سریع شروع شد و هر دو تیم موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند. نیمار جدی‌ترین موقعیت بارسلونا را در همان اوایل مسابقه از دست داد و در طرف مقابل نیز درخشش براوو در درون دروازه بارسلونا اجازه نداد تا سویا بتواند خیلی زود به گل برسد.

بارسلونا در ادامه مسابقه توانست موقعیت‌های زیادی ایجاد کند که مهم‌ترین آن دو ضربه‌ای بود که آنها به تیرک دروازه حریف زدند. یک بار کاشته نیمار که به شکل عجیبی به تیر دروازه اصابت کرد و در ادامه بغل پای سوآرس نیز راهی به درون دروازه نداشت و با بدشانسی‌ بارسایی به تیر دروازه اصابت کرد. شاگردان امری پس از این موقعیت‌ها به خودشان آمدند و توانستند در دقیقه ۵۲ با ضربه میشاییل دهلی به گل برسند. شش دقیقه بعد گل دوم را نیز بازیکنان سویا به ثمر رساندند. این بار ایبورا موفق شد گلزنی کند. پس از این گل بارسلونا که چیزی برای از دست دادن نداشت سراپا حمله شد تا بتواند دروازه حریف را باز کند که در نهایت تنها یک بار موفق به انجام این کار شد که آن هم ضربه پنالتی بود که نیمار وارد دروازه حریف کرد تا از سنگینی شکست بکاهد. بارسایی البته در نیمه دوم چندین موقعیت گل داشتند و بار دیگر نیز دیرک دروازه حریف را به لرزه درآوردند تا این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک سویا به پایان برسد.

رئال مادرید فردا شب باید در حساس‌ترین دیدار هفته در داربی شهر مادرید به مصاف اتلتیکو مادرید برود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *