شکست تلخ آسیایی تراکتورسازی در تبریز

۲۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

ایسنا: تراکتورسازی با شکست مقابل الشباب کارش را در گروه سخت تر کرد.

 دیدار دو تیم تراکتورسازی و الشباب از رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا با برتری یک بر صفر الشباب به پایان رسید. تراکتورسازی که در این دیدار در هر دو نیمه نمایش نسبتا بهتری ارائه داد، موفق به باز کردن دروازه الشباب نشد و از سویی دیگر الشباب از اندک موقعیت‌های خود نهایت استفاده را برد و با تک گل لوکاس در دقیقه ۸۵ موفق به شکست تراکتورسازی شد تا به یک برد خارج از خانه برسد.

در نیمه اول این دیدار تراکتورسازان بازی برتری را به نمایش گذاشتند، با اینحال از فرصت‌هایشان استفاده نکردند و موفق به گلزنی نشدند.

نخستین خطر بازی را الشبابی‌ها ایجاد کردند، در دقیقه ۹ ارسال از جناح چپ تراکتورسازی با ضربه‌ی سر ناصر الشمرانی همراه شد که ضربه‌ی او با فاصله‌ای اندک از بالای دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۱۹ ارسال خوب لوپز را مهدی سید صالحی با ضربه سر به سمت دروازه الشباب زد که ضربه‌ی او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۲۰ شوت سنگین کاماچو، هافبک تهاجمی تیم الهلال از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی را مهدی ثابتی با واکنشی دیدنی از زیر طاق دروازه‌ی تراکتورسازی دفع کرد.

در دقیقه ۴۰ محمد نصرتی از یک کرنر ارسالی می‌توانست دروازه‌ی الشباب را باز کند که ضربه‌ی او با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه راهی اوت شد.

در دقیقه ۴۲ شوت سنگین مهدی کریمیان با فاصله‌ای اندک و به شکلی خطرناک از کنار دروازه الشباب راهی اوت شد.

در دقیقه ۴۵ مهدی سید صالحی یک گل به ثمر رساند که داور آنرا آفساید اعلام کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم تراکتورسازی بازهم بازی را در اختیار خود گرفت.

در دقیقه ۵۳ اولین فرصت در نیمه دوم را تراکتورسازی توسط ایران پوریان از دست داد. ارسال او درحالی که در آستانه ورود به دروازه بود، با برخورد به انگشتان ولید عبدالله راهی کرنر شد.

در دقیقه ۶۳ مصطفی اکرامی جایش را به قاسم دهنوی داد.

در دقیقه ۷۶ ارسال خوب ایران‌ پوریان با ضربه سر سید صالحی همراه شد تا توپ برابر لوپز قرار بگیرد و او از گوشه محوطه‌ی شش قدم توپ را به بالای دروازه الشباب بزند.

در دقیقه ۷۹ شوت چهل متری الغمدی برای الشباب را مهدی ثابتی با واکنشی دیدنی راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۸۲ ضربه خوب گیلسون سوارز را ولید عبدالله با واکنشی دیدنی به کرنر فرستاد. سوارز در دقیقه ۸۰ به جای جواد کاظمیان به بازی آمده بود.

در دقیقه ۸۳ ضربه سر خوب نصرتی را بازهم ولید عبدلله راهی کرنر کرد.

در دقیقه ۸۵ روی یک ضد حمله لوکاس با فرار از میان دو مدافع تراکتور سازی از میانه‌ی میدان با مهدی ثابتی تک به تک شد که با ضربه‌ای آرام دروازه را باز کرد تا حساب کار یک بر صفر به سود الشباب شود.

در دقیقه ۹۲ سید مهدی سید صالحی فرصت مسلم گلزنی را از ۳ قدمی دروازه از دست داد و ضربه اش توانست دروازه‌بان الشباب مهار شد تا شانس مسلم برای فرار از شکست از دست رود.

در ادامه بازهم تراکتورسازان تلاش بسیاری از خود نشان دادند تا با باز کردن دروازه الشباب، کار را به تساوی بکشانند که در این امر ناموفق بودند.

تیم بازی برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل امتیاز
۱ الشباب ۴ ۳ ۱ ۰ ۵ ۱ ۴ ۱۰
۲ الجیش ۴ ۱ ۲ ۱ ۷ ۷ ۰ ۵
۳ تراکتورسازی ۴ ۱ ۱ ۲ ۶ ۶ ۰ ۴
۴ الجزیره ۴ ۰ ۲ ۲ ۴ ۸ ۴- ۲

انتهای پیام


مجله اینترنتی برترین ها | پورتال خبری و سبک زندگی
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ