شگفتی جام حذفی: صعود یک تیم دسته دوم و یک تیم دسته یکی به نیمه نهایی

دور یک چهارم نهایی جام حذفی با دو دیدار پیگیری شد و نیمی از تیم های نیمه نهایی مشخص شدند.

شگفتی جام حذفی: صعود یک تیم دسته دوم و یک تیم دسته یکی به نیمه نهایی

به گزارش ممتاز نیوز، شگفتی جام حذفی با صعود یک تیم دسته دومی به نیمه نهایی تکمیل شد.

مس کرمان اولین تیم نیمه نهایی

  • مس کرمان و خیبر خرم‌آباد امشب (شنبه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی یک بر صفر کرمانی‌ها به پایان رسید.
  • در این دیدار یاسر فیضی در دقیقه ۴۱ تک گل بازی را برای شاگردان حسین‌خانی به ثمر رساند تا مس بتواند خودش را به عنوان اولین تیم حاضر در نیمه نهایی جام حذفی معرفی کند.

صعود تیم دسته دومی خلیج فارس در ضیافت پنالتی ها

  • مس رفسنجان امشب (یکشنبه) در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال به مصاف خلیج فارس ماهشهر، شگفتی‌ساز این رقابت‌ها رفت که این دیدار پس از تساوی ۱-۱ در پایان ۱۲۰ دقیقه، با پیروزی خلیج فارس ماهشهر در ضربات پنالتی به پایان رسید تا این تیم، دومین تیم حاضر در نیمه‌نهایی جام حذفی باشد.
  • در این دیدار محمدرضا سلیمانی در دقیقه ۲۳ از مهار ناقص دروازه‌بان خلیج فارس استفاده کرد و توانست تک گل تیمش را به ثمر برساند اما این پایان کار نبود و عباس قاسمی در دقیقه ۸۴ روی یک حرکت ترکیبی و زیبا گل تساوی خلیج فارس را وارد دروازه نوشی‌صوفیانی کرد تا بازی در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی به پایان برسد.
  • با آغاز ۳۰ دقیقه وقت اضافه دیدار، مس رفسنجان حاکم توپ و میدان بود و حتی یک بار با شوت منشا تیرک دروازه خلیج فارس را لرزاند اما نتوانست دروازه حریفش را باز کند تا بازی در نهایت به ضربات پنالتی کشیده شود.
  • در ضربات پنالتی هم تیم خلیج فارس ماهشهر با درخشش دروازه‌بان تیمش با نتیجه ۴ بر ۲ برنده میدان شد و به نیمه نهایی جام حذفی فوتبال صعود کرد.

انتهای پیام/

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.