صادقی: صلاح نیست من الان کاپیتان شوم

۱۱م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

امیرحسین صادقی پس از پیروزی استقلال برابر سایپا در خصوص مسائلی که در تیم فوتبال استقلال عنوان شده و اینکه گفته می‌شود مهدی رحمتی به او اعلام کرده جواد نکونام اجازه نمی‌دهد صادقی به تیم ملی دعوت شود و او نیز پس از شنیدن این موضوع مسئله را با نکونام در میان گذاشته است، عنوان کرد: به هیچ عنوان چنین چیزی وجود ندارد این مسئله را بی‌مورد به من ربط ندهید.

به گزارش فارس،وی در مورد مسائل کاپیتانی خاطرنشان کرد: بحث این حرف ها نیست. سابقه من در استقلال زیاد است اما همانطور که گفتم کاپیتان های استقلال اشخاصی مثل محمود فکری،‌امیرقلعه‌نویی بوده‌اند و تفکرات من هنوز به آن حد نرسیده است که بخواهم کاپیتانی تیم بزرگی چون استقلال را برعهده بگیرم.

صادقی دربارهٔ اینکه سال های قبل کاپیتانی استقلال را برعهده داشته گفت: هم‌اکنون بحث این است که کاپیتان اول چه کسی باشد من در این مورد صحبت می‌کنم. هنوز به اوج پختگی و شخصیت کاپیتانی استقلال نرسیده‌ام، شاید سال آینده بتوانم این موضوع را بر عهده بگیرم.

وی افزود: صلاح نمی‌دانم که هم‌اکنون کاپیتان تیم بزرگی چون استقلال باشم.

مدافع تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه آیا مهدی رحمتی و نکونام با یکدیگر قهر می باشند گفت: هیچ قهری وجود ندارد آنها با یکدیگر گرم هم می‌گیرند فردا می‌گویم سر تمرین بیایند و به سرو کله یکدیگر بزنند تا خیال شما راحت شود.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ