صانعی: بازی گواتمالا بیشتر به فوتسال شبیه است تا پاناما!

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ ۵ شنبه ۱۸ آبان ۹۱،

tha_irn_sanaei_300x200.jpg

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران با ابراز خرسندی از برتری این تیم مقابل پاناما گفت: بازی سخت و دشواری را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و با آمادگی پای به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی خواهیم گذاشت.

به گزارش تفسیری خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) و به نقال از پایگاه اینترنتی رسمی فدراسیون فوتبال، علی صانعی پس از پیروزی ۴ بر ۳ تیمش مقابل پاناما ضمن بیان این مطلب افزود: بازی سخت را مقابل تیم پاناما پشت سر گذاشتیم، تیمی که فیزیکی و با خشونت بازی می‌کرد. این تیم به هیچ عنوان فیزپلی را رعایت نکرد و فقط به دنبال نتیجه بود.

وی در ادامه افزود: بازیکن تیم پاناما با آرنج به صورت مصطفی طیبی، بازیکن تیم ما زد و سبب مصدومیت این بازیکن از ناحیه بینی شد. لحظاتی بعد یکی دیگر از بازیکنان تیم پاناما ضربه‌ای به صورت حسین طیبی زد که خدا رو شکر سبب مصدومیت این بازیکن نشد.

“فقط می‌خواستیم با سلامت از این مرحله عبور کنیم که خوشخبتانه اینچنین هم شد”، صانعی با بیان این جمله در خصوص تیم گواتمالا حریف آینده تیمش در جام جهانی گفت: گواتمالا حریفی است که پیشا مقابلش بازی نموده‌ایم و شناخت کافی از این تیم داریم. این تیم برخلاف پاناما فوتسال بازی می‌کند و دنبال بازی فیزیکی نمی باش.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تیم ملی فوتسال ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی صعود کند، در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران اسپانیایی زبان مبنی بر اینکه “بازی با گواتمالا را به بازی با تیمی چون پاناما ترجیح می‌دهید؟”، گفت: بدون شک بازی با گواتمالا را ترجیح می‌دهم. قطعا بازی این تیم بیشتر به فوتسال شبیه است!

صانعی در خصوص گل دوم تیم پاناما که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، گفت: من می‌گویم آن توپ گل نشد اما نظری می‌گوید گل شده است.

سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان خاطر نشان نمود: در بازی مقابل پاناما فرصت‌های بسیاری برای گلزنی داشتیم که اگر از آنها استفاده می‌کردیم حداقل با پنج اختلاف گل پیروز می‌شدیم. متاسفانه حریف با بازی بسته و فیزیکی فقط دنبال دفاع بود. متاسفانه بازهم استرس بالای بازیکنان اجازه نداد با گل‌های بسیار پیروز شویم.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *