صانعی: تیم ملی فوتسال ایران شایسته حضور در مرحله بعدی بود

۲۱ آبان ،

داور مرتکب اشتباهی شد که همان اشتباه کمر تیم ما را شکست؛

علی صانعی پس از شکست تیم ملی فوتسال و حذف ایران گفت: ما بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم و بالای ۲۰ موقعیت گل روی دروازه حریف ایجاد کردیم.

به گزارش تفسیری گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛ علی صانعی پس از شکست تیم ملی فوتسال و حذف ایران در مورد این دیدار گفت: ما بازی را به طور کامل در اختیار داشتیم و بالای ۲۰ موقعیت گل روی دروازه حریف ایجاد کردیم اما دروازه بان کلمبیا یکی از بهترین روزهایش را پشت سرگذاشت و در روز بدشانسی ما فوق العاده عمل کرد.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران خاطرنشان کرد: ما در دیدار برابر کلمبیا عملکرد خوبی داشتیم اما حریف از روی موقعیتی که ۵۰ درصد هم نبود به گل رسید و هر چقدر ما حمله کردیم نتوانستیم از دفاع چند لایه آنها عبور کنیم. کلمبیا شانسی و به طور تصادفی به این مرحله رسیده بود و حالا به جمع هشت تیم برتر راه پیدا کرده است.

صانعی در پاسخ به این پرسش که آیا قبول دارید تیم ملی فوتسال ایران در حمله ضعیف بود گفت: اصلا این موضوع را قبول ندارم چرا که اگر ما در حمله ضعیف بودیم این همه موقعیت روی دروازه حریف ایجاد نمی کردیم. تنها توپ های ما گل نشد که متاسفانه هم بدشانسی بازیکنان ایران و روز خوب دروازه بان حریف بود.

علی صانعی با اشاره به قضاوت داور این بازی گفت: در شرایطی که تیم ملی ایران برای رسیدن به گل تلاش می کرد و بازی را در اختیار داشت، داور مرتکب اشتباهی شد که همان اشتباه کمر تیم ما را شکست و سبب شد که نه تنها نتوانیم به گل برسیم بلکه یک گل هم دریافت کردیم.

وی در پایان گفت: تیم ملی فوتسال ایران شایسته حضور در مرحله بعدی بود و بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما با بدشانسی از دو رقابت ها حذف شد. به نظر من امروز یکی از بدشانس ترین روزهای فوتسال ایران بود که با وجود برتری نتوانست به پیروزی برسد.

“آرنی فونگرا” سرمربی تیم ملی فوتسال کلمبیا پس از این پیروزی گفت: ما بازی سختی را برابر ایران پشت سرگذاشتیم. آنها حریف سرسختی بودند که در دنیا مالک قدرت می باشند و افتخارات بسیاری را به دست آورده اند.

سرمربی تیم ملی کلمبیا خاطرنشان کرد: پیروزی برابر ایران برای ما یک رویا بود که به واقعیت تبدیل شد. من باید از رئیس فدراسیون کلمبیا تشکر کنم که از ما حمایت کرد تا به این مرحله برسیم. این پیروزی را هم به او تقدیم می کنم و امیدوارم بتوانیم در مراحل بعد هم موفق باشیم./آق


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *