صبر خارق العاده رهبری در برابر حوادث ۸۸

۸ م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

خبرگزاری مهر: حجت الاسلام کاظم صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران، اظهار داشت: مقابله جانانه ملت ایران در ۸ سال دفاع مقدس در برابر قدرت نظامی، اطلاعاتی و اقتصادی شرق و غرب برای همه روشن بود و ملت ما در مقابل آنها خم به ابرو نیاورد و در نهایت پیروز شد.

وی اظهار داشت: چه سببی بالاتر از این اتفاق برای اثبات حقانیت خودمان و رهبری نیاز داریم؟

صدیقی با بیان اینکه رحلت امام اتفاق ای بود که کسی فکر نمی کرد جای ایشان را فرد دیگری بتواند بگیرد و این بار سنگین را به دوش بکشد، گفت: اما رهبر معظم انقلاب توانست در اوج آبرومندی این وظیفه را بر عهده گرفته و پیش برود.

خطیب جمعه تهران اظهار داشت: ملت حماسه آفرین و غیور و مومن، خودساخته، با شور و شعور یک حماسه محیرالعقول را در انتخابات سال ۸۸ بوجود آورد، اما بعد از انتخابات دست استکبار فتنه‌ای کور را بوجود آورد و به نظر خودشان فکر می کردند خرمن انقلاب با این فتنه به خاکستر تبدیل می گردد.

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ بسیار عظیم و حساب شده بود و در عمل شواهدی است که مدتها برای این اتفاق در خارج از کشور برنامه ریزی شده بود، گفت: چند عامل مهم سبب شد تا مردم در حماسه ۹ دی خودشان کار فتنه را یکسره کنند.

صدیقی خاطر نشان کرد: اولین سبب این بود که مردم دیدند فتنه گرها قانون گریز می باشند و ادعا کردند اگر ما برنده نشویم حتما در انتخابات تقلب شده است، البته طبیعی است هر شکست خورده ای در انتخابات می تواند اعتراضی داشته باشد اما باید از مجاری قانونی این اعتراض خود را دنبال کند.

وی با اشاره به صبر و تحمل بسیار بسیار رهبر معظم انقلاب در مقابل سران فتنه، گفت: این تحمل ایشان خارق العاده بوده و برگرفته صبر و تحمل معصومین است ، ایشان بعد از انتخابات جلساتی را با نمایندگان کاندیداها داشتند و این موضوع را بررسی کردند اما خود فتنه گران خواستند تا به خیابان ها بیایند.

خطیب جمعه تهران گفت: ملت ما قانون گریزی را نپذیرفت و از این به بعد نیز هیچ گاه نخواهد پذیرفت.

صدیقی یکی دیگر از دلایل خلق حماسه ۹ دی هماهنگی سران استکبار با حرکت سران فتنه در داخل کشور خواند و گفت: روسای جمهور انگلیس و آمریکا و آلمان در فتنه ۸۸ به صحنه آمدند و کمک کردند و از سفارت انگلیس نیز بعضی اشخاص در تجمعات شرکت می کردند.

وی با اشاره به فرمایش امام (ره) که فرمودند اگر استکبار از جریانی حمایت کرد اشکالی در آن وجود دارد، گفت: ملت ما در مقابل هر جریان و گروهی که همسو با استکبار و انگلیس باشد با قاطعیت برخورد کرده و از این به بعد نیز خواهد کرد.

خطیب جمعه تهران در ادامه خطبه های دوم، فراهم کردن زمینه ای برای متمرکز کردن همه منحرفان و ایجاد کانونی برای فساد را یکی دیگر از علل بروز حماسه ۹ دی خواند و گفت: مردم ملاحظه کردند که فتنه کم کم تبدیل به کانونی برای حضور منافقین، سلطنت طلب ها، مارکسیست های چپ و معاندین انقلاب شده است و به همین خاطر به خطرناک بودن آن پی بردند.

وی اظهار داشت: مردم اگر ببینند کانونی مقابل نظام و ولایت شکل گرفته است آنجا را کوبیده و برای همیشه از بین خواهند برد.

صدیقی گفت: آتش جرقه ۹ دی که سبب شد مردم به صحنه بیایند و ذوب شدن خود را در امام حسین(ع) نشان دهند توهین به مقدسات و ارزش های آنان بود.

خطیب جمعه تهران گفت: در ابتدا عکس امام و رهبر معظم انقلاب را پاره کردند و بعد روز قدس شعار “نه غزه، نه لبنان” را سر دادند و حرمت ماه رمضان را شکستند اما آنها به این کارها بسنده نکرده و در روز عاشورا به امام حسین نیز جسارت کردند و در نهایت مردم در یک حرکت خودجوش در ۹ دی کار فتنه را تمام کردند.

وی با بیان اینکه مقدسات برای مردم ما از جان، مال و ناموسشان مهمتر است، گفت: کاری را که باید در طول مدت طولانی از سوی قوه قضائیه، نیروهای امنیتی، اطلاعاتی و انتظامی انجام می شد با حضور میلیونی مردم در خیابانها در روز ۹ دی انجام گرفت و خاتمه یافت.


مجله اینترنتی برترین ها سبک زندگی سلامت دکوراسیون موفقیت کودک
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ