صدای سوت قطار روز شنبه برای اولین بار در مهاباد شنیده خواهد شد

۰۶اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

خضرکاک درویشی روز جمعه در بازدید از ایستگاه قطار مهاباد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تمامی امکانات لازم برای ورود اولین قطار به این ایستگاه در صبح روز شنبه هفتم اردیبهشت ماه مهیا شده است .

وی گفت: این قطار بصورت آزمایشی ساعت ۱۰ و پنج دقیقه صبح روز شنبه با استقبال مردم و مسوولان این شهرستان وارد ایستگاه خواهد شد .

کاک درویشی یادآور شد: قطار تهران به مهاباد جمعه ۶ اردیبهشت ماه ساعت ۴۰/۲۱ از تهران حرکت می کند و ساعت ۰۵/۱۰ وارد مهاباد می گردد و اولین قطار از مبدا مهاباد نیز به سمت تهران و مشهد ساعت ۴۰/۱۹ شنبه هفتم اردیبهشت ماه از ایستگاه مهاباد حرکت می کند .

وی یادآور شد : قطار مهاباد به مقصد تهران و مشهد هر هفته شنبه ساعت ۴۰/۱۹ دقیقه و در مسیر بالعکس از مشهد به مهاباد روز دوشنبه ۰۵/۱۰ دقیقه از ایستگاه مشهد خارج می گردد .

کاک درویشی افزود: قطار تهران – مهاباد نیز هر هفته جمعه ساعت ۴/۲۱ دققیه به سمت مهاباد حرکت می کند و سه شنبه در مسیر بالعکس از مهاباد ساعت ۲۰/۱۶ به مقصد تهران حرکت می کند .

وی خاطر نشان کرد مردم مهاباد و سایر شهرستان های استان می توانند از طریق پایگاه اینترنتی شرکت راه آهن جمهوری اسلامی و یا آژانس های مسافرتی برای تهیه بلیط این قطارها اقدام کنند .

فرماندار مهاباد تاکید کرد : افتتاح رسمی ایستگاه راه آهن مهاباد در آینده نزدیک و با حضور رییس جمهور انجام خواهد شد .

۵۸۴/۵۸۳

انتهای پیام /*

Economic@irna.ir


www.irna.ir
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ