صدور کارت بیمه تکمیلی ویژه معلولان

۰۸اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

بینا- رئیس سازمان بهزیستی کشور از اجرای طرح بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ ویژه معلولان خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود این طرح پس از عقد قرار داد با مسئولان آتیه سازان حافظ از ابتدا خرداد عملیاتی شود.
به گزارش بینا، همایون هاشمی به فارس با اشاره به آخرین وضعیت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ معلولان اظهار داشت: در سال قبل با تلاش‌های بسیار ، صندوق بیمه‌ای در سازمان ایجاد شد که توانست تا حدود بسیاری از مشکلات حوزه درمان معلولان را بر طرف کند.
وی تصریح کرد: در سال قبل اعتبارات خوبی برای صندوق بیمه‌ای پیش بینی شد که با گزارشات به‌دست آمده معلولان از این طرح رضایت داشتند.
هاشمی بیان داشت: امسال نیز به دو شیوه بحت درمانی معلولان و حمایت از آنها را پیگیری خواهیم کرد و در همین زمینه به‌زودی مسئولان حوزه ‌درمان بهزیستی با مسئولان شرکت‌ ‌آتیه سازان حافظ قرار داد تازهی را امضاء خواهند کرد.
رئیس سازمان بهزیستی کشور خاطر نشان کرد: در سال جاری بنا داریم قرار داد ۵۰۰ هزار معلول را با شرکت آتیه سازان حافظ به امضاء برسانیم تا این اشخاص بتوانند از خدمات این شرکت استفاده کنند.
وی ادامه داد: با برنامه‌ریزی انجام شده برای ارائه خدمات بیشتر به بیمه شدگان قرار است شرکت آتیه سازان حافظ از ظرفیت پرسنل و مددکاران سازمان بهزیستی برای ارائه خدمات بیشتر به معلولان استفاده کند.
هاشمی اظهار امیدواری کرد تا شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ شرایط خوبی را برای عقد قرار داد با معلولان بهزیستی فراهم کند.

RSS
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ