صفحه کلید‌های آینده را ببینید

نسل آینده تلفنهای و تبلتها می‌توانند از دکمه های شفاف و واقعی برخوردار شوند که بر حسب نیاز از صفحه بیرون می‌آیند و سپس ناپدید می‌شوند.
تاکتوس، یک شرکت تازه کار آمریکایی مستقر در کالیفرنیا اقدام به ابداع یک صفحه از دکمه های شفافی کرده که از صفحه لمسی بالا می آید و پس از استفاده ناپدید می شود.
این شرکت مدعی شده است که این صفحه درست اندازه صفحه کلید لمسی است اما یک لایه از دکمه های شفاف روی آن ظاهر می شود.

806369_111orig.jpg
نسل آینده صفحه کلیدهای تلفنها و تبلتهای هوشمند که در مواقع نیاز بالا آمده و ناپدید می شود

806371_222orig.jpg
یک شرکت تازه کار صفحه شفافی از دکمه ها را ابداع کرده که روی سطح صفحات لمسی بالا می آید و اندازه آن برابر با صفحه لمسی است
این فناوری می تواند در تبلتها، تلفنها و دستگاه های کنترل از راه دور استفاده شود و حتی می تواند این امکان را فراهم کند که از صفحات لمسی به عنوان یک ابزار موسیقی استفاده کرد.
شرکت تاکتوس این فناوری را به عنوان نخستین نوع در جهان توصیف کرده که می تواند به ناکارآمدی کنترل کنونی صفحات لمسی پاسخ دهد.
این فناوری با ارائه دکمه های فیزیک که از سطح صفحه بالا می آیند می تواند بعد جدید به صفحات لمسی ببخشد. این درحالی است که این دکمه ها برحسب نیاز بالا آمده و پس از آن پایین می روند و از روی صفحه محو می شوند.
به گزارش مهر درحالی که صفحات لمسی کنونی بسیار باریک هستند و از لایه های فوق باریک تشکیل شده اند، شرکت تاکتوس مدعی شده است که این لایه که به صفحات لمسی می افزاید نیز بسیار باریک است و نیازی به تغییر حسگرهای صفحات کنونی نیست.
با این دکمه ها کاربر می تواند به سادگی پیامک ارسال کرده و دکمه ها را هنگام نوشتن حروف به معنای واقعی فشار دهد.
وقتی این دکمه ها ناپدید می شوند سطح صاف و بدون برآمدگی صفحه لمسی بار دیگر نمایان می شود.

806370_333orig.jpg
این فناوری را می توان در تبلتها، تلفنها و کنترلهای از راه دور مورد استفاده قرار داد

iTanalyze.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ