صفحه نمایشهای قابل انعطاف غیرشکستنی رونمایی می‌شود

۳۱اردیبهشت،

صفحه نمایشهای قابل انعطاف غیرشکستنی رونمایی می‌شود

صفحه نمایشهای قابل انعطاف غیرشکستنی رونمایی می‌شود

شرکت کره ای ال جی در نظر دارد از صفحه نمایشهای ۵ اینچی خود که با ویژگی انعطاف پذیر و غیرقابل شکستن ساخته شده در نمایشگاه سالانه انجمن اطلاعات صفحه نمایش کانادا رونمایی کند.

به گزارش راسخون به نقل از مهر، شرکت ال جی در نمایشگاه انجمن اطلاعات صفحه نمایش ونکور کانادا امسال که از امروز ۲۱ می برگزار شده و تا ۲۳ می ادامه دارد، جدا از پنلهای قابل انعطاف و غیرقابل شکستن، از  OLEDهای ۵۵ اینچی خود که دارای انحنا است و براساس فناوری WRGB OLED ساخته شده نیز رونمایی کند.

تلویزیونهای منحی او ال ایی دی ال جی با صفحه نمایش ۵۵ اینچی یا به طور دقیق ۵۴٫۶ اینچی با لبه هایی که رو به جلو از چپ و راست منحی است ارائه کننده تجربه تماشای غرق شدن در فیلم است.

شرکت کره جنوبی ال جی که یک شرکت چند ملیتی محسوب می گردد اخیرا پنلهای پلاستیکی OLED قابل انعطاف و غیرقابل شکست خود را با اندازه ۵ اینچ برای پلتفورم تلفنهای همراه نمایش داده است.

علاوه براین، ال جی درنظر دارد از پنلهای ال سی دی اچ دی هفت و پنج اینچی که براساس فناوری Oxide TFT ساخته شده نیز رونمایی کند. این محصولات که به عنوان فناوری نسل آینده TFT محسوب می شوند ارائه کننده شفافیت بالا و مصرف انرژی پایین است.

پنلهای اچ دی ۵ اینچی ال جی دارای حلقه های شیاردار یک میلیمتری است که تولید بدون حاشیه تلفنهای همراه را تسهیل کرده و سبب می گردد که دستگاه گرمای بیشتری از خود ساطع کند.

پنلهای ال سی دی اچ دی مجهز به فناوری لمسی است که سبب می گردد که در نتیجه عملکرد لمسی در محصولات سبک و باریک میسر می گردد.
/۲۷۵۹/


اخبار راسخون / علم و فناوری
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ