صلاحیت احمد دنیامالی تایید نشد

احمد دنیامالی رییس بر کنار شده فدراسیون قایقرانی برای حضور مجدد در انتخابات این فدراسیون تایید صلاحیت نشد.

به گزارش گروه وبگردی ممتازنیوز، و به نقل از ایسنا، در حالی که چند ماهی از ثبت‌نام از کاندیداهای فدراسیون قایقرانی می‌گذرد، سرانجام نتیجه‌ تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مشخص شد و طی آن احمد دنیامالی ، رییس برکنار شده این فدراسیون از سوی مراجع مربوطه برای حضور مجدد در انتخابات تایید نشد.

به دنبال برکناری پنج رییس فدراسیون در زمان وزارت محمد عباسی موجی از مشکلات ، چالش‌ها و تعلیق در ورزش ایران به راه افتاد که فدراسیون قایقرانی نیز یکی از آن فدراسیون‌ها بود و با وجود گذشت چند ماه از رفع تعلیق این رشته هنوز تکلیف ریاست این فدراسیون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اما وزارت ورزش و جوانان قصد دارد سر و سامانی به این فدراسیون بدهد.

برای انتخابات ریاست فدراسیون قایقرانی ۹ نفر کاندیدا شدند که شنیده‌ها حکایت از این دارد که علاوه بر دنیامالی یکی دیگر از نامزدها نیز رد صلاحیت شده است.

دنیامالی در شرایطی نتوانسته از سوی مراجع ذیربط برای شرکت در انتخابات این فدراسیون تایید صلاحیت بگیرد که چندی پیش سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای حضور اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بازنشسته‌ها در انتخابات فدراسیون‌ها را ممنوع کرده بود تا جایی که وزارت ورزش و جوانان نیز برای نخستین بار این قانون را اجرا کرد و طی آن از حضور هادی ساعی و عباس جدیدی در انتخابات فدراسیون‌های تکواندو و کشتی جلوگیری شد.

به گزارش ایسنا، در دوره‌های گذشته به بیرون درز کردن اخبار داخلی به فدراسیون‌های جهانی و به دنبال آن تصمیم این فدراسیون‌ها باعث تعلیق برخی رشته‌ها از جمله قایقرانی شد که البته مشکلات تعلیق این رشته‌ها در دوران وزارت عباسی برطرف شد.


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ