صنعت نظافت صاحب راهکارهای ویژه‌ای در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری می‌شود

صنعت نظافت صاحب راهکارهای ویژه‌ای در زمینه مدیریت ارتباط با مشتری می‌شود

همکاران سیستم- شرکت ساف فرونت (Saffront) از عرضه راهکارهای «مدیریت ارتباط با مشتری» ویژه و نوآورانه‌ای برای صنعت نظافت خبر داده است.

به گزارش وب سایت virtual-strategy، شرکت ساف فرونت که از عرضه کنندگان مطرح نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری برای بخش‌های میانی بازار است، اعلام کرده است راهکارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) ویژه‌ای برای صنعت نظافت طراحی کرده است. ساف فرونت ادعا کرده است شرکت‌های فعال در صنعت نظافت و نگهداری به کمک این راهکار ویژه می‌توانند بر بسیاری از دشواری‌ها و پیچیدگی‌های عملیاتی خود غلبه کنند. این نرم افزار به شرکت‌های فعال در صنعت نظافت کمک می‌کند تا سفارش‌ها و شیفت کارکنان و وسایط نقلیه خود را مدیریت کنند و به آسانی برای مشتریان خود گزارش کار تهیه کنند. این نرم افزار همچنین دارای قابلیت‌هایی برای کنترل قراردهای منقضی شده، ساعات اضافه کاری یا کم کاری کارکنان و رسیدگی به شکایت‌های مشتریان است.
براساس این گزارش، راهکار جدید شرکت ساف فرونت دارای انعطاف پذیری خاصی است که استفاده از آن را برای شرکت‌های کاربر آسان می‌سازد. شرکت‌های کاربر به کمک آن می‌توانند فرایندهای فروش خدمات، بازاریابی و عملیات خود را نیز به صورت کاملاً خودکار انجام دهند. این راهکار همچنین با نرم افزارهای حسابداری کوئیک بوکز شرکت اینتویت یکپارچه شده است و ساف فرونت نیز تمهیداتی اندیشیده است تا کاربران بتوانند آن را با دیگر ابزار بک آفیس یکپارچه کنند.
مانو داس، رئیس و موسس شرکت ساف فرونت گفته است: ما تحقیقات گسترده‌ای در میان صاحبان کسب و کارهای مرتبط با صنعت نظافت انجام دادیم. آن‌ها به ما می‌گفتند فرایندهای کسب و کار در این صنعت تناسب و سازگاری چندانی با سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری موجود ندارد. ما نیز با همکاری شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نظافتی کوشیدیم نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری خاصی طراحی کنیم تا عملیات آن‌ها را به صورت خودکار انجام دهد، فروش آن‌ها را افزایش دهد و آن‌ها را در ارائه خدمات مشتری یاری دهد.

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ