ضامن “وام ازدواج” حذف می شود

بینا- مدیر گروه برنامه ریزی ازدواج و نهاد خانواده وزارت ورزش و جوانان از ارائه بسته پیشنهادی روز ازدواج پس ازنهایی شدن این بسته به هیئت دولت خبر داد.

به گزارش بیناف نوشین نبئی، با اشاره به کامل شدن بسته پیشنهادی روز ازدواج پس از ارائه پیشنهادات و خدمات تمامی دستگاه‌ها، به ایسنا،گفت: این بسته هنوزنهایی نشده است ولی پس از تکمیل این بسته در وزارتخانه به هیئت دولت می‌رود و به محض مصوب شدن اطلاع رسانی می‌شود.

حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج و استفاده از یارانه زوجین به عنوان ضمانت نامه
وی در مورد محتویات بسته پیشنهادی روز ازدواج، اظهارکرد: حذف معرفی ضامن برای وام ازدواج و استفاده از یارانه زوجین به عنوان ضمانت نامه و تسریع در اجرای مصوبه حذف ضامن از بندهای این بسته پیشنهادی است.

ارائه وام دو میلیونی به دامادان زیر۲۵ سال وعروس‌های با مهریه ۱۱۰ سکه
نبئی درباره‌ دیگر محتویات بسته پیشنهادی روز ازدواج افزود: تسریع در اجرای مصوبه افزایش دو میلیون تومانی وام ازدواج مبنی بر داشتن چهار شرط کمتر از ۲۵ سال بودن داماد، مهریه ۱۱۰ سکه‌ای عروس، فوت پدر یکی از زوجین و دانشجو یا طلبه بودن ازدیگرپیشنهادهای این بسته است.

اختصاص اولویت استخدام دستگاه‌های اجرایی به جوانان متاهل
وی همچنین به اختصاص یافتن اولویت استخدام دستگاه‌های اجرایی به جوانان متاهل، پیگیری و به ثمر رسیدن پوشش بیمه‌ای مشاور خانواده، تصویب طرح سامانه ملی ازدواج در بسته پیشنهادی روز ازدواج اشاره کرد.

تخصیص یک سوم ظرفیت مسکن مهر به زوج‌های جوان و تدوین لایحه مشاوره‌های اجباری قبل و بعد از ازدواج و قبل از طلاق
مدیر گروه برنامه ریزی ازدواج و نهاد خانواده وزارت ورزش و جوانان در پایان به دو پیشنهاد مهم دیگر در این بسته اشاره کرد و گفت:‌ تخصیص یک سوم ظرفیت مسکن مهر به زوج‌های جوان و تدوین لایحه مشاوره‌های اجباری قبل و بعد از ازدواج و قبل از طلاق توسط وزارت دادگستری به همراه وزارت کشور از پیشنهادات مهم این بسته است که امیدوار به تصویب آنها در هیئت دولت هستیم.

RSS

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. اصفهانيان گفت:

  به یک ضامن کارمند یا بازنشسته ساکن تهران با گواهی کسر از حقوق برای وام ازدواج با کارمزد ۴٪‏ نیازمندیم. به ضامن محترم مبلغ ١ ملیون تومان تقدیم می شود.
  شماره تماس: ۰۹۶۳۸۹۹۷۹

 2. مجتبی گفت:

  من یک سال دنبال ضامن کارمند هستم اخه کی میاد ضامن من بشه که تازه میخام زندگی رو شروع کنم
  خدا کنه هر چه سریع تر حذف کنند ضامن ها رو یا حداقل ضامن کارمند نخوان از ما

 3. سجاد گفت:

  تروووووخدا این کاروبکنیدماخیلی تومضیقه ایم.خواهش میکنم داریم ب خاطر ضامن فشار زیادیوتحمل میکنیم شماقول میدین که اگه ازدواج کنیم وام میدین ماهم ازخوشی وام خودمونوب دام میندازیم بعد فشار بهمون میارین خرج نمیتونیم بدیم اخرمجبورمیشیم طلاق بگیریم تروخدا این مشکلاتوحل کنیدبزاریدبخاطروضعیت مالی زندگیمون خراب بشه…مرسی اگه این کارو کنید دل هزار هاجوونوشادمیکنید.

 4. علی گفت:

  خوبه…اگه اینم براش شرط و شروط نگذارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ