ضرب‌الاجل ۱۵ روزه بانک مرکزی به صرافی‌های غیر مجاز

ضرب‌الاجل ۱۵ روزه بانک مرکزی به صرافی‌های غیر مجاز | چاپ |
پنجشنبه ۲۳ شهریور ساعت ۱۱:۴۲

بینا- بانک مرکزی با تعیین ضرب‌الاجلی ۱۵ روزه برای صرافی‌های غیر مجاز جهت مراجعه و درج اطلاعات در سایت http://nbfi.cbi.ir اعلام کرد: در غیر این صورت با این صرافی‌ها از طریق مراجع ذیصلاح برخورد خواهد شد.
به گزارش بینا، در راستای ساماندهی صرافی های غیرمجاز سراسر کشور ، کلیه اشخاص حقیقی دارای پروانه کسب از اتحادیه طلا و جواهر که به انجام فعالیت صرافی مبادرت می ورزند از تاریخ نشر این اطلاعیه به مدت ۱۵ روز فرصت خواهند داشت به آدرس http://nbfi.cbi.ir  قسمت صرافی ها مراجعه و نسبت به درج اطلاعات اقدام نموده و ضمن اخذ کد رهگیری نسبت به ارسال کپی برابراصل پروانه کسب به اداره مجوزهای بانکی بانک مرکزی اقدام نمایند.
متعاقباً اطلاعات ، اسناد و مدارک افرادی که اقدام به ثبت نام نموده اند ، مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت داشتن شرایط و صلاحیت های لازم اقدام به صدور مجوز خواهد شد.
شایان ذکر است درج اطلاعات و اخذ کد رهگیری به منزله صدور مجوز نمی باشد وهیچگونه تعهدی را برای بانک مرکزی ایجاد نمی نماید.
بدیهی است مسئولیت عواقب عدم مراجعه به سامانه و یا ثبت اطلاعات نادرست بر عهده شخص دارنده پروانه کسب بوده و در صورت عدم صحت اطلاعات ، فرآیند رسیدگی به صدور مجوز متوقف و از طریق مراجع ذیصلاح نسبت به جلوگیری از فعالیت آنها اقدام خواهد شد.


RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ