طالب‌لو: پیامک لیست قلعه‌نویی به من هم رسید/ خوشحال می‌شوم دوباره با او کار کنم

به گزارش خبرآنلاین؛ این شایعه مطرح شده که او دروازه‌بان مورد نظر امیر قلعه‌نویی در فصل آینده است و این مربی به هر تیمی برود طالب‌لو را به عنوان دروازه‌بان اول با خودش خواهد برد.
طالب‌لو در گفت‌وگو با خبرنگار خبرآنلاین در مورد اینکه می‌گویند او در فهرست امیر قلعه‌نویی برای حضور در تراکتور قراردارد می‌گوید:« پیامک لیست قلعه‌نویی برای تراکتور به من هم رسید و فکر نمی‌کنم این موضوع چندان عجیب باشد. من قبلا زیر نظر این مربی بازی کردم ولی باور کنید که مثل شما فقط در همین حد می‌دانم که رسانه‌ها نوشته اند. من هیچ مذاکره‌ای با تراکتور انجام نداده‌ام و صحبتی هم در این مورد با قلعه‌نویی نداشتم.»
طالب‌لو ادامه می‌دهد:«‌ آخرین باری که قلعه‌نویی را دیدم و با او صحبت کردم به زمانی برمی‌گردد که ایشان برای ملاقات من به بیمارستان آمده بود ولی صادقانه می‌گویم که هیچ حرفی در مورد این مسائل زده نشد. من پیشنهادهایی دارم ولی هنوز وضعیتم مشخص نیست و تصمیم خاصی نگرفته‌ام.»
طالب لو در پاسخ به این سوال که دوست داری در تیم قلعه‌نویی بازی کنی خاطرنشان می‌کند:« او تأثیر زیادی در پیشرفت فوتبال من داشت و اگر پیشنهادی ارائه شود خوشحال می‌شوم که دوباره با این مربی کار کنم. البته باز هم می‌گویم که من صحبتی با مسوولان تراکتور و همچنین قلعه‌نویی انجام ندادم. حتی می‌خواستم برای اینکه او به ملاقاتم آمده‌ بود، تماس بگیرم و تشکر کنم ولی شاید حرف و حدیث‌هایی به وجود می‌آمد. با این حال اگر تراکتور پیشنهاد بدهد مطمئنا یکی از گزینه‌هایی خواهد بود که به آن فکر خواهم کرد.»

۴۳ ۴۳

دانلود   دانلود


خبرآنلاین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *