طراحی جدید صفحه ی اصلی سایت Google برای گوشی‌ها

گوگل برای ارائه خدمات بهتر در زمینه‌ی گوشی‌ها، صفحه ی اصلی سایت را مجدداً طراحی کرده و این بار کار با گوگل ساده‌تر و ظاهر آن زیباتر شده است. در واقع طرح جدید، درست شبیه طرح صفحه اصلی گوگل برای دستاپ است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از گویا آی تی، بسیاری از دکمه‌ها جمع‌آوری شده و در یک نوار مخفی کنار صفحه قرار داده شده‌اند.

گوگل اگر روی آیکانی که به شکل سه خط ضخیم است و در گوشه‌ی صفحه قرار دارد، کلیک کنید، نوار کناری نمایش داده می‌شود. در این نوار انتخاب‌های بیشتری قرار دارد، به عنوان مثال لیستی از سرویس‌های مختلف گوگل که بیشتر مورد استفاده‌ی شما بوده هم در آن دیده می‌شود. دکمه‌ی All Products در پایین نوار برای نمایش تمام سرویس‌های Google کاربرد دارد.

کار با منو بسیار ساده است، روی Search کلیک کنید تا صفحه‌ی اصلی جست‌وجو باز شود، البته این صفحه به صورت پیش‌فرض هم در شروع کار با Google نمایش داده می‌شود. با اینکه اعلام شده این طراحی جدید در تمام وسایل همراه قابل روئت و استفاده است، به نظر می‌رسد که تنها وسایل اندروئیدی آن هم با مرورگر Chrome می‌توانند آن را تجربه کنند. حتی در iPhone و البته در مرورگر Chrome مخصوص سیستم عامل iOS هم طرح جدید را ندیده‌ایم.

باید صبر کنیم تا Google طرح جدید صفحه‌ی خانه‌ی خود را برای تمام مرورگرها و پلتفرم‌ها راه‌اندازی کند.

منبع: برسام

خبر های مرتبط:

  1. تبلیغات تبلت نکسوس ۷ در صفحه اصلی گوگل
  2. تغییرات صفحه های اصلی وب سایتهای آمازون، گوگل و فیس بوک نسبت به قبل
  3. صفحه نمایش ایفون در گوشی جدید ViewPhone 4s از ویو سونیک

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ