طرح‌ها و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان ایرانسل اعلام شد

طرح‌ها و خدمات ویژه ماه مبارک رمضان ایرانسل اعلام شد

ایرانسل از عرضه محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، حضور مجدد در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، اعطای اعتبار هدیه به مشترکین جدید، تخفیف ۷۰درصدی مودم‌های USB و همچنین تخفیف ۷۰درصدی در هزینه ترافیک مصرفی کاربران اعتباری به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این محصولات و خدمات ارزش افزوده شامل مسابقات پیامکی، آهنگ پیشواز، محصولات متنی، زنگ گوشی، تم گوشی، تصاویر پس‌زمینه و نرم افزارهای ویژه تلفن همراه هستند که علاوه بر عرضه از طریق ویترین ایرانسل، در غرفه ایرانسل در بخش رسانه‌های دیجیتال بیستمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم نیز به مشترکین ارائه می‌شوند.
مشترکین و متقاضیان خدمات وایمکس ایرانسل نیز می‌توانند با مراجعه به دیگر غرفه ایرانسل واقع در فضای ورودی شبستان، از جدیدترین خدمات این سرویس دهنده وایمکس کشور مطلع شوند.
ایرانسل در ماه مبارک رمضان، آهنگ‌های پیشواز و زنگهای گوشی ویژه این ماه ، شامل محصولاتی از جمله قرائت آیاتی از قرآن مجید، دعای روزانه ماه مبارک رمضان، قرائت مناجات نامه امیر المومنین، ادعیه، تواشیح و بسیاری از ادعیه مذهبی را در اختیار مشترکین خود قرار داده است. فعال سازی این آهنگ‌های پیشواز از طریق پورتال ویترین، تماس با شماره ۷۷۷، ارسال کد محصول به شماره ۷۵۷۵ از طریق پیام کوتاه و یا شماره‌گیری کدهای دستوری ممکن می‌باشد.
محصولات متنی ویژه ماه مبارک رمضان ویترین ایرانسل نیز شامل پیام‎هایی با محتوای اعمال شب قدر، تغذیه و سلامتی در ماه رمضان، حکایات، گنجنامه، نیایش‌های قرآنی، معماهای قرآنی، احادیث، ادعیه و نمازهای مستحبی این ماه می‌باشند. همچنین نرم‌ افزارهای تلفن همراه ویژه این ماه، نظیر دانستنی‌های قرآن مجید، تقویم شیعه، قرآن مجید، دانستنی‌های رمضان و دانستنی‌های سلامتی برروی بستر ویترین ایرانسل قابل دسترسی است.
علاقه مندان دریافت فهرست دسته‌بندی شده محصولات ویژه ماه مبارک رمضان ویترین‌ایرانسل می‌توانند با ارسال یک پیام کوتاه بدون متن به شماره ویژه ۸۴۲۰ و یا مراجعه به پورتال اینترنتی ویترین در وب‌سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir  از فهرست محصولات ویژه این ماه مطلع شوند.
از سوی دیگر مشترکین جدید سیمکارت‌های ایرانسل نیز می‌توانند در این ماه و با حداقل یک بار شارژ سیم کارت خود در اولین هفته پس از فعال‌سازی، از ۱۰هزار ریال اعتبار رایگان داخل شبکه با اعتبار یک ماه بهره‌مند شوند. این اعتبار را می‌توان برای برقراری تماس، ارسال پیامک یا پیام چندرسانه‌ای داخل شبکه و نیز استفاده از خدمات اینترنت همراه به کار برد.
براساس این گزارش، متقاضیان وایمکس ایرانسل نیز می‌توانند با ثبت‌نام سرویس وایمکس در طول ماه مبارک رمضان و در چهار دوره‌ زمانی ۱ تا ۴، ۸ تا ۱۱، ۱۴ تا ۱۷ و ۲۳ تا ۲۶ مرداد، از ۷۰ درصد تخفیف ویژه مودم USB بهره‌مند شده و این نوع از مودم های وایمکس ایرانسل را به همراه یک سامانه تقویت کننده رایگان، با بهای ۲۹۹هزار ریال خریداری کنند.
ضمن آنکه ایرانسل با ارائه طرح ساعات خوش وایمکس ایرانسل ویژه ماه مبارک رمضان، این امکان را برای مشترکین اعتباری وایمکس خود فراهم آورده تا در طول ماه مبارک رمضان امسال، از تخفیف ۷۰ درصدی ویژه بهره‌مند شوند. بدین ترتیب، از ساعت ۲ تا ۶ بامداد، هزینه هر مگابایت ترافیک مصرفی این دسته از کاربران، با ۷۰ درصد تخفیف محاسبه می‌شود.
اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، طرح اعتبار هدیه، تخفیف ۷۰ درصدی در بهای مودم های USB وایمکس و هزینه ترافیک مصرفی به مناسبت حلول این ماه، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  قابل دسترسی است.

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *