طرح برخورد با موتور سواران متخلف در اصفهان

۱۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از اجرای طرح تشدید برخورد با موتورسوارن متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: طی دو هفته قبل ۱۰۳ دستگاه موتورسیکلت بدلیل حرکات مخاطره آمیز و نداشتن مدارک توقیف شدند.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ “حسن یاردوستی ” فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای روان سازی ترافیک و برخورد با راکبین موتورسوار متخلف در شهر اصفهان ماموران انتظامی این شهرستان در دو هفته قبل طرح های مختلفی را به اجرا گذاشتند .
وی افزود : هدف اصلی پلیس در این طرح افزایش احساس آسایش و امنیت شهروندان ،همچنین کاهش تلفات جانی و مالی راکبین موتور سوار است .
“سرهنگ یاردوستی” ادامه داد: ماموران انتظامی با استقرار در نقاط اتفاق ساز شهر به تعدادی از موتورسوارن تذکر شفاهی داده و تعداد ۱۰۳ دستگاه موتورسیکلت متخلف و فاقد مدارک لازم را که با حرکات مخاطره آمیز سببات سلب آسایش شهروندان را ایجاد کرده بودند برخورد و وسیله نقلیه آنان توقیف شد.
وی به موتورسوران در خصوص رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توصیه کرد و گفت: استفاده از کلاه ایمنی هم برای راکب و هم برای سرنشین موتور سیکلت ها لازم و ضروری است درصد بالایی از میزان مرگ و میر و آسیب های جدی به ناحیه سر موتورسواران بخاطر نداشتن کلاه ایمنی است. 
“فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان” در پایان با بیان اینکه طرح برخورد با موتورسوران متخلف همچنان در دستور کار ماموران انتظامی است، تاکید کرد: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ بطور شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای هموطنان بوده و شهروندان می توانند با سامانه ۱۹۷ انتقادات و پیشنهاد های خود را در تامین نظم و امنیت بهتر و آسایش بیشتر جامعه به پلیس اطلاع دهند./ف


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *