طنز/ تو این مملکت از چی چندتا داریم؟

گردآوری شده توسط گروه تفریحات و سرگرمی خبرگزاری ممتازنیوز

طنز و کاریکاتور > طنز – پوریا عالمی در شرق نوشت:

– ما از هر چیزی دوتا داریم. مثل دست؛ یکی چپ، یکی راست. مثل چشم؛ یکی چپ، یکی راست. مثل خاتمی؛ یکی اصلاح‌طلب، یکی اصولگرا. حالا هم دوتا روحانی داریم. یکی رییس‌جمهور، یکی دیگر هم که گویا مورخ است و تازگی‌ها ما شناختیمش که کل عملکرد روحانی رییس‌جمهور را نقد کرده و گفته ملت را از دولت جدا کرده و سیاست خارجی را از خیابان جمع کرده. بعد از معرفی حمید روحانی، منتقد حسن روحانی، دیگر مطمئن شدیم از هر چیزی دوتا داریم. مثل چی؟

– از یکسری چیزها یکی داریم. مثل هاشمی‌رفسنجانی. که هرچی دیگر هاشمی و رفسنجانی داریم در راستای هاشمی‌رفسنجانی می باشند و فرقی ندارند.

– یکسری چیزها هم می باشند که چندتا می باشند اما یکی می باشند. مثل همه شبکه‌های تلویزیون.

– یکسری چیزها هم می باشند که یکی می باشند اما چندتا می باشند. مثل بابک زنجانی. که چندتاست، اما چون ما ریاضی‌مان خوب نیست فکر می‌کنیم یکی است و منتظریم همین یکی دادگاهش مشخص شود.

– یکسری چیزها هم می باشند که یکی می باشند اما سه‌هزارمیلیاردتا می باشند. مثل محمودرضا خاوری که به همین سبب رفت «بغل سلین‌دیون»، همسایه‌شان شد.

– یکسری چیزها هم می باشند که دوتا می باشند اما یکی می باشند. مثل محمود احمدی‌نژاد و اسفندیار رحیم‌مشایی که دو روح می باشند در یک بدن.

– یکسری چیزها هم می باشند که دو به‌علاوه یک می باشند اما درواقع سه‌تا چیز متفاوت می باشند. مثل ائتلاف سه‌گانه که نتوانستند با هم جمع بشوند و تنها ائتلافی در تاریخ بود که هر سه عضو ائتلاف در انتخابات شرکت کردند.

– یکسری چیزها یکی می باشند ولی ۳۰،۲۰تا می باشند.
– یکسری چیزها چیزند.
– یکسری چیزها هم می باشند که یکسری چیزها را از بین می‌برند؛ مثل چنته.
– یکسری چیزها هم می باشند که بسیارند اما یکی می باشند. مثل مردم.

۶۰۶۰


RSS
منبع:خبرآنلاین
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *