طنز/ روحانی باید سریعا با احمدی نژاد جلسه بگذارد!

گردآوری شده توسط گروه تفریحات و سرگرمی خبرگزاری ممتازنیوز

طنز و کاریکاتور > طنز – رضا ساکی در ایسنا نوشت:

راستش از دیشب دارم برای سلامتی آقای احمدی‌نژاد دعا می‌کنم و دائم می‌گویم خدا خیرت بدهد مرد با آن کار‌هایی که می‌کردی! از دیروز که خبر استعفای نمایندگان را خواندم، با خودم گفتم اگر آقای روحانی نخواهد از احمدی‌نژاد چیز بیاموزد، کلاهش پس معرکه مجلس است. به نظرم الآن وقت آن است که آقای روحانی دست‌کم یک جلسه با احمدی‌نژاد بگذارد و از تجربیات ارزشمندش دربارهٔ چگونه رفتار کردن با مجلس، بویژه مجلس نهم، استفاده کند. آقای روحانی اگر ذره‌ای به روش آقای احمدی‌نژاد توجه می‌کرد، درمی‌یافت که نباید بودجه را سر وقت قانونی به مجلس بدهد. اگر روحانی مثل احمدی‌نژاد هفته‌ها صبر می‌کرد و بودجه را با تأخیر و در یک دفتر چهل‌برگ به مجلس می‌داد، این‌طوری نمایندگان محترم به فکر استعفا کردن نمی‌افتادند!

آقای روحانی باید بپذیرد آقای احمدی‌نژاد در بعضی مسائل استاد کامل می باشند و همه باید شاگردی‌ ایشان را بکنند. به طور مثال الآن ممکن است آقای روحانی بسیار از دست نمایندگان ناراحت باشند یا هول کرده باشند و ذهن‌شان درگیر مخالفت‌های مجلس باشد، ولی اگر دیگران در شرایط آقای روحانی بودند، لابد می‌گفتند بگذارید آن‌قدر استعفا بکنند تا استعفادان‌شان بترکد!

به هر حال الآن دو پرونده در مجلس هست که بسیار مهم است؛ یکی پرونده کارت‌های هدیه سازمان تأمین اجتماعی و دیگری همین بودجه. پس بهتر است به جای این‌که صدای کارت‌های هدیه خارج بیاید، صدای استقلال و غیرت و شجاعت و جسارت نمایندگان از مجلس به گوش برسد.

راستی می‌دانید بعضی پرداخت‌هایی که به‌صورت کارت هدیه برای کمک به مردم محروم به نمایندگان داده شده، کدگذاری شده‌اند؟ آیا شما هم حدس می‌زنید یک نسخه‌ کدگذاری‌نشده‌ آن لیست یک جایی باشد؟ می‌دانید کجا؟ می‌دانید چه کسی ممکن نسخه‌ کدگذاری‌شده را داشته باشد؟ آیا شما هم به همان چیزی فکر می‌کنید که من فکر می‌کنم؟

 

۶۰۶۰


RSS
منبع:خبرآنلاین
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ